Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
tunia

RATY RTV EURO AGD

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj. Ja jakiś czas temu kupowałem na raty u nich telefon. Na początku zastanawiałem się nad abonamentem na telefon bo nie miałem kasy na to aby kupić telefon za gotówkę ale potem pomyslałe,że jednak nie chcę zobowiazywac sie na ponad 10 lat. Poza tym w przeliczeniu pieniędzy raty były korzystniejsze.

 

Jestem zadowolony. Załatwianie rat trwało kilka minut. Sa to rzeczywiście raty 0%. W niektórych sklepach wymagają dokupienia do rat dodatkowego ubezpieczenia. W Euro tego nie wymagali. Oczywiście mi je zaproponowali ale miałem wybór czy brać czy nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wszedł do sklepów nowy model telefonu iphone i bardzo chciałam go sobie kupić dlatego zastanawiałam się nad ratami w rtv. Byłam nawet w sklepie i chciałam z nich skorzystać bo mieli najlepszą ofertę w tamtym czasie. Ostatecznie okazało się, że telefon, który chciałam kupić pojawił się w bardzo dobrej cenie w sklepie http://ispot.pl/iphone-iphone-7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie za każdym razem doliczają;) ja ostatnio kupowałam lodówkę w rtv niby było zero procent ale doliczają jednak jakieś ubezpieczenie banku do całej sumy około 500 zł mi doliczyli;( a może lepiej chwilówkę u macie ciekawą ich listę  www.   forum.pozyczkabez.pl/Porownanie-darmowych-pozyczek-chwilowek-watek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×