Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 4 głosów

Plus GSM Opinie - uwaga na abonament u nich!

plus opinie Polkomtel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie polkomtel opinie Plus abonament opinie Plus telefon Plus telefon opinie nie warto plus gsm odradzam

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Witek

Witek

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 125 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisany 04 kwiecień 2016 - 09:49

Witam,

Chciałbym ostrzec wszystkich przed braniem abonamentu w Plusie. Plus GSM którego właścicielem jest Polkomtel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ceni sobie tylko zysk z klienta traktując go tak przedmiotowo jak się tylko da. Dopóki płacisz abonament jest ok ale spróbuj od nich odejść. Opowiem to na przykładzie historii która przydarzyła się znajomemu.

W pewnym niedużym mieście znajomy chciał rozwiązać umowę ponieważ właściciel telefonu po prostu zmarł i wiadomo że telefon nie jest mu już potrzebny choć widać nie do końca to przekonuje obsługę z Plusa.

W BOKu Plusa Polkomtel nie wystarczył akt zgonu, panie zażyczyły sobie dowód osobisty który przy wydawaniu aktu zgonu w Urzędzie Cywilnym jest zazwyczaj niszczony.

Panie w BOKU chyba nie odnotowały faktu zgłoszenia śmierci abonenta choć mogły przecież zrobić ksero aktu zgonu i powiązać go z telefonem zmarłego, powiedziały że trzeba przynieść dowód osobisty co było wtedy niemożliwe.

Po 3 miesiącach od zgłoszenia (znajomy myślał że jednak sprawę załatwili, wszak nikt już o dowód się nie upominał) przyszło wezwanie z Plusa do zapłaty za 3 miesiące abonamentu od zmarłego człowieka(sic!)

Znajomy natychmiast udał się do tego BOKu i zaczął sprawę z powrotem wyjaśniać. Niestety nic już sie nie dało zrobić - panie powiedziały że trzeba to zapłacić bez tego nic nie zrobią. Znajomy zapłacił w kasie zaległość i podał z kartki pesel którego rzekomo brakowało wcześniej aby rozwiązać umowę zmarłego (notabene przecież mają ten pesel w bazie danych oraz rodzina zmarłego a tym bardziej żaden nieboszczyk peselem się już nie posługuje - wszędzie jest obligatoryjny akt zgonu)

No ale Frycowe zapłacone pomyślał znajomy, panie nawet nie przeprosiły za zamieszanie - trudno Plus tak jak bank jest nastawiony na zysk a klienta w pysk.

Po miesiącu przyszedł polecony że jednak coś im jeszcze w obliczeniach nie sztymuje i trzeba dopłacić parę złotych. Wtedy znajomy nie wytrzymał i poprosił o opisanie sprawy.

Taka to właśnie jest prawdziwa twarz, pokazana także przy kodowaniu MŚ w siatkówce, pana Zygmunta Solorza-Żaka. Przypominam że decyzje o odkodowaniu wtedy finału podjął dopiero po rozmowie z ówczesnym prezydentem. Tak jak potraktował wtedy Polaków kodując mistrzostwa z drużyną narodową tak dalej traktuje poprzez wyciskanie z Polaków kasy widać nawet po ich śmierci poprzez inne swoje firmy np. "wielkiego" Plusa firmy Polkomtel. Plus GSM - Odradzam razem ze znajomym i ja stamtąd swego czasu też szybko odszedłem.

Edytowany przez Witek, 04 kwiecień 2016 - 09:50 .

Wszystko o finansach

#2 Dona

Dona

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 40 postów

Napisany 04 kwiecień 2016 - 22:02

Rozumiem cię Witku, wystarczy wspomnieć ich LTE bez limitu który miał więcej limitów niż korzyści, pamiętacie jeszcze?:

http://samcik.blox.p...imitow-Tak.html

Pewnie do dzisiaj się PLUS GSM nie poprawił:(

#3 niezarejestrowany_Krxc

niezarejestrowany_Krxc
  • Goście

Napisany 24 kwiecień 2016 - 12:10

@Witek a pokaż mi teraz uczciwego usługodawcę z korpo. Wszystkie korporacje i banki są nastawione na zysk i nie widzą w tobie człowieka a rząd cyferek. Tak będziesz miał w Play, Orange , Plusie ale i w bankach. Spróbuj im wisieć 2 zł to przyślą komornika, firme windykacyjną i na telefony do ciebie wydadzą więcej niż twoje zadłużenie jest warte. Takie czasy - taki system. Możesz mieszkać w lesie i olać abonamenty ale prędzej czy później ktoś i tak by sobie o tobie przypomniał z jakimś podatkiem czy licho wie czym.

#4 Fabio

Fabio

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 70 postów

Napisany 04 maj 2016 - 10:00

A ja się zastanawiam jak to jest że mając abonament za 35 zł zawsze dostaje się fakturę na 40 zł a mając abonament na 70 zł rachunek zawsze jest koło 80 zł. Jeszcze mi się nie zdarzyło w żadnej sieci dostać fakturę na tyle na ile miałem abonament. Zawsze coś doliczą co niby miało być darmowe... ach życie...

#5 Monetta.pl

Monetta.pl

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 35 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisany 03 czerwiec 2016 - 19:44

Dla Plusa i ich wszystkich spółek liczy się tylko $$$ (wiadomo to biznes) ale trzeba mieć jakieś morale, teraz chcą sporo kasy za oglądanie Euro, co dla mnie jest śmieszne.

Monetta.pl - chwilówki pozabankowe, ranking, recenzje firm

#6 niezarejestrowany_Jerzy

niezarejestrowany_Jerzy
  • Goście

Napisany 06 czerwiec 2016 - 21:22

PLUS nie dba o swoich stałych klientów!!! Oferuje przy przedłużeniu umowy gorsze warunki niż otrzymują nowi klienci, którzy dali się złapać na lep oferty i reklamy TV. Np. przedłużając umowę na internet plus oferuje np. przy abonamencie 60zł 45GB internetu i umowę na 26 m-cy. Natomiast nowi klienci otrzymują 50GB internetu (teraz w promocji to nawet 100GB) i umowę na 24 mc. Oddzielną sprawą jest zakup modemów. Otóż w zakamuflowany sposób jest preferowany sklep internetowy plusa, gdyż tam ceny są wybitnie dampingowe. np cena modemu - routera mobilnego Huawei 5786LTE za 3zł. Natomiast przedłużając umowę w salonie połączoną z zakupem w/w routera Plus oferuje ten model (Huawei 5786) za cenę ... 580,00zł!!!!!!!!!!!!!!
Tak, tak! 580zł - i to sią nazywa dbaniem o stałego klienta. Nie dajcie się nabrać. Po dwóch latach należy rozwiązać umowę i podpisać nową - ale przez internet! Wtedy zyskuje się najwiecej.
W innym przypadku jest to naciąganie i dojenie stałego klienta!

#7 niezarejestrowany_Gajusz

niezarejestrowany_Gajusz
  • Goście

Napisany 05 październik 2017 - 09:12

UNIKAĆ PLUSA!! To rozwiązanie na wasze i nasze narzekania.

#8 niezarejestrowany_Piter

niezarejestrowany_Piter
  • Goście

Napisany 14 grudzień 2017 - 14:41

Oszuści nr 1 w tym kraju jeżeli chodzi o takie firmy.

Zkroją Cię wszędzie jak tylko można.

Każda promocja i wielka usługa jest w 99 % bezpłatna i zawsze jest jeden haczyk.

Najgorsze oferty + każda oferta z haczykiem.

Odradzam Plus GSM w całej Polsce.

#9 niezarejestrowany_Andrzej

niezarejestrowany_Andrzej
  • Goście

Napisany 16 grudzień 2017 - 17:50

A jak to jest w plusie z odbieraniem połączeń za granicą ze sieć robi tak jak bym to ja dzwonił za co naliczane są opłaty roamingowe? Czy ktoś spotkał się już z taką praktyka? Rozmawiając z konsultantem to odpowiada ze u nich tak jest

#10 niezarejestrowany_Andrzej

niezarejestrowany_Andrzej
  • Goście

Napisany 16 grudzień 2017 - 17:53

A jak to jest w plusie z odbieraniem połączeń za granicą ze sieć robi tak jak bym to ja dzwonił za co naliczane są opłaty roamingowe? Czy ktoś spotkał się już z taką praktyka? Rozmawiając z konsultantem to odpowiada ze u nich tak jest

#11 niezarejestrowany_gregor

niezarejestrowany_gregor
  • Goście

Napisany 11 styczeń 2018 - 22:44

Firma plus czyli polkomtel ma taki syf ze infolinia nie wie nic a ja wedlug nich nie zyje taki ponadz maja akt.zgonu a z tego co wiem to odycham i mam sie swietnie a jak dzwonie do nich i ide do fili to sa w szoku maja burdel straszy nie polecam tej sieci

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników