Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * - - 2 głosów

Najlepszy kredyt na samochód

28 odpowiedzi na ten temat

#1 Kredyty959

Kredyty959

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 6 postów

Napisany 30 marzec 2016 - 10:56

Witam. Chciałam  kupić samochód lecz moje niskie dochody nie pozwalały na to . Koleżanka poleciła mi znajomego ,który zajmował się kredytami samochodowymi . Z jego pomocą udało mi się szybko sfinalizować  kupno mego wymarzonego autka. 

Podaję kontakt tel.515299985, 509258155

#2 Witek

Witek

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 121 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisany 04 kwiecień 2016 - 09:14

A ten znajomy to jakąś firmę ma? A może to Wietnamczyk czy Ukrainiec któremu nie sposób odmówić? Ach te tematy bez danych firmowych.

Wszystko o finansach

#3 LindaB

LindaB

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 44 postów

Napisany 31 sierpień 2016 - 23:41

podaj wiecej info 

#4 LindaB

LindaB

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 44 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 16:02

Ja wolałam wziąć kilka mniejszych pożyczek na samochód bo kredyty są niepewne. Polecam od siebie Profi Credit. Mają niskie oprocentowanie pożyczek no i bardzo łatwo się je spłaca w wygodnym dla klienta terminie. Jak dla mnie to jedna z niewielu firm,która utrzymuje tak wysoki poziom .

#5 Antek32

Antek32

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 30 postów

Napisany 27 wrzesień 2016 - 13:43

Natomiast dla przedsiębiorców lepszym rozwiązaniem będzie chyba jednak leasing samochodowy - głównie dzięki sporym korzyściom podatkowym oraz mniejszym formalnościom przy staraniach: http://www.samochodo...-swoj-samochod/

#6 niezarejestrowany_Selena

niezarejestrowany_Selena
  • Goście

Napisany 06 październik 2016 - 10:31

A może wynajem długoterminowy? Też wrzuca się w koszty. Można wziąć na 12 miesięcy i sprawdzić jak to działa, a jak jest ok to można przedłużyć sobie dalej. Auta są nowe. Rata jest mniejsza niż kredyt czy leasing. Na leasetake.pl można poczytać jak to wygląda, jakie potrzebne są dokumenty i są też auta z cenami.

#7 Milena78

Milena78

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 5 postów

Napisany 11 październik 2016 - 10:24

Wynajem długoterminowy to lipna opcja, bo kwota wykupu to zazwyczaj 50% wartości auta. Przy leasingu może to być np 10%. Spora różnica.

Zapraszam na mojego bloga rostil ;)

#8 niezarejestrowany_Selena

niezarejestrowany_Selena
  • Goście

Napisany 12 październik 2016 - 11:07

Ale biorąc pod uwagę wszystkie inne koszty, to leasing już nie jest taką różową opcją. Mi się właśnie kończy leasing i to droga przez mękę była. Jak zsumowałam wszystkie dodatkowe koszty obok rat leasingowych to włos się na głowie jeży i jeżdżę 6 letnim autem a nie nowym. Pewnie zależy od auta i warunków na jakich się bierze leasing, ale trzeba patrzeć na koszty całościowo, wtedy widać, że wynajem długoterminowy nie jest złą opcją.

#9 niezarejestrowany_Blanka

niezarejestrowany_Blanka
  • Goście

Napisany 13 październik 2016 - 20:30

Osobiście zaczynam się zastanawiać nad leasetake kropka pl

500 są poprostu prześliczne a z wynajmem długoterminowym wychodzi spoko cenowo,

#10 niezarejestrowany_bomber

niezarejestrowany_bomber
  • Goście

Napisany 15 październik 2016 - 14:19

Trzeba sobie przekalkulować koszty leasingu i wynajmu długoterminowego i tyle. Decydując się na wynajem nikt nie zagląda Ci do kieszeni i nie sprawdza jak przedstawia się Twoja sytuacja kredytowa! To świetna opcja dla firm, ale nie tylko, bo nowy samochód możesz mieć od 313zł miesięcznie (wspomniany leasetake). Mało tego - nie interesuje cię ubezpieczenie ani serwisowanie samochodu. Na taki wydatek spokojnie stać osobę, której zarobki oscylują w granicach 2000zł.

#11 dkfinanse

dkfinanse

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 19 postów

Napisany 16 październik 2016 - 23:22

Tyle, że przy leasingu możemy stać się właścicielem pojazdu. W razie chęcia uzyskania leasingu pomogę go uzyskać biuro@totalkredyty.pl

• Kredyty gotówkowe, konsolidacyjne - prowizja od 0%, oprocentowanie od 1,99%, okres kredytowania do 144 miesięcy!

• Konsolidacja chwilówek - Pomożemy spłacić pożyczki pozabankowe zmieniając je w jedną niską ratę!

• Leasing bez BIK/KRD/ZUS/US, opłata wstępna od 0%

• Akceptowane opóźnienia do 180 dni!

DK Finanse

Dariusz Knecht
tel. 510 051 934
biuro@totalkredyty.pl
totalkredyty.pl

#12 niezarejestrowany_Prescot

niezarejestrowany_Prescot
  • Goście

Napisany 18 październik 2016 - 11:56

Żaden kredyt. Jak jusz musisz to leasing a najlepiej wynajem długoterminowy. Ja brałem w leasetake.pl i da się żyć. A najważniejsze ze ubezpieczenie i serwis w abonamencie.

#13 martinx7

martinx7

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 24 październik 2016 - 17:34

mozna wiecej informacji na ten temat?

Edytowany przez martinx7, 24 październik 2016 - 17:35 .

#14 dkfinanse

dkfinanse

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 19 postów

Napisany 24 październik 2016 - 19:13

To zwykły wynajem długoterminowy... Zależy wszystko co chcemy zrobić po okresie leasing czy wynajmu, ile km rocznie będziemy robić itp

• Kredyty gotówkowe, konsolidacyjne - prowizja od 0%, oprocentowanie od 1,99%, okres kredytowania do 144 miesięcy!

• Konsolidacja chwilówek - Pomożemy spłacić pożyczki pozabankowe zmieniając je w jedną niską ratę!

• Leasing bez BIK/KRD/ZUS/US, opłata wstępna od 0%

• Akceptowane opóźnienia do 180 dni!

DK Finanse

Dariusz Knecht
tel. 510 051 934
biuro@totalkredyty.pl
totalkredyty.pl

#15 niezarejestrowany_lena

niezarejestrowany_lena
  • Goście

Napisany 02 grudzień 2016 - 12:57

Ja też wynajmuję i mi powiedzieli, że jest opcja kupna samochodu po zakończeniu umowy, ale raczej chyba zdecyduję się na nowy samochód. Też korzystam z leasetake.

#16 Kamila

Kamila

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 32 postów

Napisany 13 luty 2017 - 12:20

Dzisiaj różnych ofert jest całkiem sporo, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Otwórz własny sklep z odżywkami przy pomocy Hurt Bodypak.

#17 alidiana

alidiana

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 46 postów

Napisany 17 luty 2017 - 13:10

Instytucje finansowe zachęcając nas do korzystania z ich usług stosują najróżniejsze triki reklamowe. Kuszą np. zerową prowizją za udzielenie kredytu. Nie wspominają jednak przy tym, że rekompensują to sobie wyższym oprocentowaniem. Podobnie rzecz się ma w drugą stronę. Bez trudu znajdziemy oferty z niskim oprocentowaniem nominalnym, ale wysoką prowizją. Porównując oferty kredytu samochodowego sprawdzajmy też dodatkowe obowiązkowe opłaty np. za ubezpieczenie AC. Będzie ono obligatoryjnym elementem umowy kredytowej. 

#18 alidiana

alidiana

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 46 postów

Napisany 17 luty 2017 - 13:10

Oferta bez żadnych dodatkowych opłat to https://santandercon...ty-samochodowe/

#19 niezarejestrowany_Tomek

niezarejestrowany_Tomek
  • Goście

Napisany 03 marzec 2017 - 22:34

IPorównując oferty kredytu samochodowego sprawdzajmy też dodatkowe obowiązkowe opłaty np. za ubezpieczenie AC. 

True zgadzam się w zupełności, choć ubezpieczenie oc (obowiązkowe) oraz ac można wziąć w pakiecie w bankach i wychodzi to zdecydowanie taniej. Sam mam pakiecik w pzu takich ubezpieczeń i myślę, ze to dobry wybór. Z drugiej strony jak jest możliwość wzięcia auta w leasingu to często bank, któy daje pożyczki zapewnia też w promocyjnej cenie takie ubezpieczenie.

#20 Mirekman

Mirekman

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 63 postów

Napisany 15 marzec 2017 - 13:05

Też uważam, że jak istnieje taka możliwość to lepiej wziąć samochód w
leasing. Jeśli chodzi o wypożyczenie długoterminowe nie wydaje mi się
ono sensowne i opłacalne. Leasing daje mi większą pewność, że samochód
będzie mój. Można wziąć samochód w leasing z
https://www.bzwbk.pl...ng/leasing.html albo z jakiejś firmy
leasingowej, choć bardziej skłaniam się przy leasingu z banku. I wydaje