Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak nie masz wyjścia i potrzebujesz szybko gotówki to taka oferta jest akurat. Tylko ciekawa jestem czy jak nie zdążę spłacić to czy mogę jakoś przedłużyć ten termin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam MoneyGo. To firma udzielająca pozabankowych pożyczek pod zastaw. Oprocentowanie - w porównaniu z lombardami i chwilówkami - jest bezkonkurencyjne. No i wycena przedmiotu zastawu odbywa się na odległość, na podstawie przesłanego opisu. Wszystkie koszty, bez gwiazdek, można sprawdzić na https://www.moneygo.pl/kalkulator-pozyczek

 

Serdecznie polecam, sprawdzone!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Bank Pocztowy

 

jeśli firma która zatrudnia zakwalifikuje sie do warunków promocyjnych to oferta Banku jest bardzo atrakcyjna

oprocentowanie – od 9,99% w skali roku

prowizja 3 %

wysokość kredytu - nawet do 150 000 zł

dostosujesz okres spłaty do Twoich możliwości - nawet do 150 miesięcy

bez zgody współmałżonka - nawet do 15 000 zł

 

do sprawdzenia czy promocja bedzie obowiązywać wystarczy podać NIP firmy

 

Zachęcam do kontaktu

j.bialomazur@pocztowy.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przymierzam się do kredytu gotówkowego, ale jeszcze nie zdecydowałem, który to bank będzie. Na pewno dostanę, gdyż mam stałe zatrudnieje. Co myślicie np. o ofercie DB: kredyty - czy ktoś z was zaciągał kredyt w tym banku? na co zwracać uwagę przy zawieraniu umowy, jakieś szczególne kwestie??? dzięki za pomoc!

proszę o podane poniższym danych, sprawdzę jakie będą warunki w Banku Pocztowym

 

 

Kwota kredytu

miesięczny dochód netto z 3 ost m-cy

NIP pracodawcy

Aktualne obciążenia kredytowe

Historia w BIK

 

j.bialomazur@pocztowy.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukając kredytów gotówkowych natknąłem się na chwilowkibezkrd.pl, myślę, że ta strona jest warta uwagi. Ja za kontakt nic nie zapłaciłem a przedstawili fajne oferty, także polecam zajrzeć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei dostalam od znajomem z pracy adres takiej firmy - maja dosc spora oferte roznych firm i bankow, wszystko w jednym miejscu - latwe do ogarniecia hihi:

chwilówka online wg mnie - stronka przydatna i laduje w moich ulubionych! Nie wiadomo, kiedy kasa sie moze przydac:P

Edytowane przez admin
Zadbajcie trochę o strony do których linkujecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
Serdecznie zapraszamy Szanownych Państwa na naszą stronę internetową na której wybraliśmy i wyselekcjonowaliśmy najkorzystniejszą ofertę banków,instytucji finansowych oraz firm ubezpieczeniowych:

* pożyczki bez zaświadczeń i bez BIK

* wysokooprocentowane lokaty

* kredyty samochodowe

* kredyty mieszkaniowe

* pożyczki gotówkowe

* kredyty gotówkowe

* kredyty hipoteczne 

* ubezpieczenia oc/ac

* ubezpieczenia na życie

* kredyty i leasing dla firm

* bezpłatne konta bankowe

* ubezpieczenia turystyczne

post-0-0-39571200-1383806112_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Witam

Mam dla Was dobrą ofertę kredytową . Możliwa również konsolidacja , na dowolny cel , na dogodne raty do spłaty .

W załączeniu przykładowa symulacja rat kredytowych . Zapraszam i proszę o kontakt tel 604 960 299 .

Reprezentuję Bank Pocztowy .

 

 

oferta kredytowa.doc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.Chciałbym Państwu polecić korzystną pożyczkę w TAK TO (od 500 zł do 10 000 zł,od 3 do 24 miesięcy) z której skorzystałem.Szybko,bez żadnych problemów,każda kwota.Proszę wypełnić formularz kredytowy na stronie internetowej zgodnie z  instrukcją. Zajmie to 2 minuty. W ciągu 24 godzin od wysłania poprawnie wypełnionego formularza kredytowego proszę oczekiwać  telefonu od doradcy,który dokona weryfikacji  Państwa danych i przedstawi ofertę przygotowaną dla Państwa.Naprawdę wszystkim polecam.Formularz wypełniłem na tej stronie internetowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość megi

Pozyczka Pożyczkomat.pl

więcej na:

...

Edytowane przez admin
Proszę nie linkować do PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kredytów bankowych – Millenium kredyt z gwarancją najniższego oprocentowania lub Aior Bank – z gwarancją najniższej raty. Dobre i tanie kredyty gotówkowe ma też DB oraz Getin Bank.


Z kredytów chwilówek – Vivus.pl – dla nowych klientów do 1400 zł za darmo na 30 dni (po tym czasie koszty porównywalne do innych kredytów

chwilówek).


 

Pozdrawiam

M.J.

Bankieria.pl

 

www.Bankieria.pl
– portal obiektywny o finansach, wszystko w jednym miejscu. Lokaty, konta,
kredyty, chwilówki – zestawienia, porównania, porady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spłacałem w ING i w mBanku od dawna mam tam konta więc może dostałem nieco lepsze warunki. Teraz mi żyć nie dają co chwilę mam telefon czy nie chce czasem kredytu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×