Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej zawsze porównać kilka ofert pożyczkowych, aby wyciągnąć najbardziej korzystną i spełniającą indywidualne oczekiwania. Jeżeli chodzi o oprocentowanie oraz brak dodatkowych opłat od udzielonych pożyczek to serdecznie zapraszamy do swojego zestawienia dodać serwis http://concash.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest się nowym klientem można skorzystać z oferty darmowych pożyczek.
Ew. inną alternatywą są pożyczki społecznościowe, chyba jedne z tanszych jesli chodzi o koszty i dosc jasne zasady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rynku jest obecnie wiele firm, które oferują tego typu rozwiązania. Moim zdaniem wszystko jest na ludzi i nie ma nic złego w tym, że od czasu do czasu zdarza się nam korzystać z takich ofert. Ja ze swojej strony polecam ofertę firmy Kredyt OK. Jasne i uczciwe warunki, bez zbędnych formalności, szybka decyzja. Miejsce sprawdzone i godne polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się nie uda wziąć kredytu w banku to pozostaje Moneyman.pl , niedawno korzystałam z takiej oferty i mam pozytywne odczucia, głównie dlatego że nie ma biurokracji i pieniądze dostaje się o wiele szybciej niż w banku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto jest wybrać kredyt świadomie oraz porównać sobie oferty poszczegolnych banków Szczególnie,że wiele z nich ma całkiem korzystne propozycje dotyczące kredytów. 

Przykładem jest BGŻ BNP Paribas:

http://www.kredyty-gotowkowe.net/kredyt-w-bnp-paribas-fortis-wasze-opinie-jakie-oprocentowanie.html

 

Oprocentowanie zaczyna się od 8,9% . I to rrso. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz atrakcyjna oferta jest w Orange Finanse. Wzięłam 2 tysiące na wakacje i rata wyszła trochę ponad 200 zł - dokładnie to 207 na 11 miesięcy. Jak dla mnie to spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekuje. Pilnie. Szybie. zastczyk. gotuwki. 661766868. MARIA. MARCINIAK

 

Polecam dla Pani nie umieszczanie swojego numeru telefonu w sieci. Jeżeli szuka Pani ofert, lepiej skorzystać z porównywarek, które można znależć w sieci. Polecam wejść na loanpartner.pl i sprawdzić oferty.

 

Z pewnością znajdzie Pani coś dla siebie i szybko otrzyma Pani "zastrzyk gotówki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że nie warto jest polecać sobie konkretnych ofert bo każdy ma inną sytuację finansową i inne możliwości. Taką umowę kredytową trzeba odpowiednio do siebie dostosować, aby potem nie było problemów ze spłacaniem. W tym zakresie pomocne są kalkulatory i rankingi kredytów http://www.kredytomania.eu/kredyty-gotowkowe/ dzięki czemu, będziemy mieć jakiś punkt zaczepienia w tych poszukiwaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecać pewnie można wiele, ale widzę, że większość to po prostu pożyczki, a kredyt to jednak co innego, do tego lepiej jest iść do banku, gdzie będzie się miało pewność. W sieci jest wiele porównywarek ofert banków, a także kalkulatorów kredytowych, które powinny pomóc w podjęciu decyzji i znalezieniu czegoś dla siebie. Można porównać kredyty gotówkowe w rankingu banków, do czego też trzeba podejść z rozsądkiem. Brać pieniądze każdy by chciał, ale nikt nie zastanawia się nad konsekwencjami, swoimi możliwościami i ogólnie tym, jakie są opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rynku jest tego bardzo dużo ale nie wszystkie oferty są warte uwagi.Nie będę się tutaj szczególnie rozwodzić, powiem tylko tyle żeby uważać i czytać co się podpisuje.Każdy ma też chyba instynkt i wie czy coś jest drogie czy tanie.Sami z mężem uchroniliśmy znajomego od popełnienia błędu. Kredytu bez zdolności szukaliśmy w bankach i u pośredników kredytowych i znależliśmy na dobre kredytowanie.pl - https://dobrekredytowanie.pl/oferta-indywidualna/kredyty-bez-zdolnosci/ .Najważniejsze w kontaktach z tą firmą było to ,że potraktowali bardzo poważnie  - powiedzieli co trzeba zrobić by dostać kredyt. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zara

No chyba, że ktoś nie ma czasu chodzić po bankach, albo nie ma zdolności, wtedy jest opcja wziąć on line. Ja teraz wezmę na wnet-pozyczka oi na święta przyda się ekstra kasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak brałam pożyczkę to załatwiałam formalności przez doradcę, galerię finansową z Warszawy. Raz zaniosłam dokumenty, potem to biuro mi spośród kilkunastu wybrało najkorzystniejszą ofertę. Spłaciłam na czas, oprocentowanie nie było wysokie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×