Skocz do zawartości

Zdjęcie

116 odpowiedzi na ten temat

#1 Ukredytowani.pl

Ukredytowani.pl

Moderator

• Moderatorzy
  • 45 postów

Napisany 30 październik 2012 - 19:22

Witam,
Jeżeli macie jakieś doświadczenia w zaciąganiu i spłacie kredytu to proszę podzielcie się z innymi. Czy bank w którym braliście kredyt wywiązał się z umowy? Czy byliście/jesteście zadowoleni z danego banku lub firmy pożyczkowej? Na co trzeba zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy o kredyt aby nie popełnić błędu i nie płacić "frycowego"? Zapraszamy do dyskusji użytkowników spłacających kredyt bądź tych którzy już go spłacili.

#2 Zorro

Zorro

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 7 postów

Napisany 31 październik 2012 - 22:29

Ja polecam kredyty jak już to te w bankach komercyjnych. Odradzam chwilówki providenty itp. sam się na nich przejechałem. W ogóle właściwie prawdę o wysokim oprocentowaniu piszą tylko nieliczni np. strona http://www.pozyczka-bez-bik.pl . Przecież jakby firmy finansowe nie działały z myślą o takich lichwiarskich procentach to mogłaby być to dobra alternatywa dla banków a tak czasami mam wrażenie że za tymi firmami pożyczkowymi stoją jakieś mafie które niedojże piorą sobie kasę to jeszcze na tym zarabiają jak USmani na "terroryzmie".

#3 Janko12

Janko12

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 47 postów

Napisany 05 listopad 2012 - 19:54

Ja ze swej strony mogę polecić pożyczki na dowód na stronie http://www.pozyczka-...aswiadczen.pl/. Szeroki przegląd kredytów i pożyczek które są jeszcze w miarę łatwo dostępne bo przy obecnej polityce banków kredyty na dowód dla osób nie bedących klientami danego banku to po prostu mit. A jak masz konto z pół roku to sami wyślą Ci maila czy nie chcesz podpisać umowy na limit w koncie czy prosty kredyt gotówkowy.

#4 masterweb

masterweb

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 97 postów

Napisany 07 listopad 2012 - 21:29

ja osobiście polecam taki nowy bank - "mówimy nie pożyczce" nie polecam żadnych pożyczek, kredytów, chwilówek , itp.. pewnie ktoś może mnie negować, ale takie mam zdanie. Cche uchronić bezbronne osoby od profesionalnego banku który cię wydoji jak krowę

Lokaty * Inwestycje * http://www.marketinvest.pl/

#5 Magnat

Magnat

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 15 listopad 2012 - 18:12

A ja proponuje zajrzeć na stronę www.homeloans.com.pl

#6 julag1

julag1

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 3 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 19:14

Polecam pożyczki w mbanku mają na prawde dobre warunki

#7 tofek19

tofek19

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 22 listopad 2012 - 23:35

Najlepsze rozwiazania proponowane są w serwisie http://pozyczkaprzezinternetbezbik.pl/ Oprócz fachowej pomocy w zakresie doboru odpowiedniej pożyczki, można znaleźć wiele interesujących i przydatnych informacji zwiazanych z kredytami zaciaganymi przez internet. Tradycyjne chwilówki czy kredyty okolicznościowe realizowane w formie face to face to biurokratyczna masakra. Załatwiajac sprawę w sieci oprócz komfortu psychicznego przy okazji dostajemy gotowe zestawienie ofert. Naprawdę warto!

#8 swiezak55

swiezak55

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 15 postów

Napisany 20 luty 2013 - 23:57

Brales pozyczke w mbanku? jakies konkretne informacje?

#9 niezarejestrowany_Gogolinka

niezarejestrowany_Gogolinka
  • Goście

Napisany 21 luty 2013 - 20:27

Według mnie na portalu "kawencja.com" można uzyskać wiele dobrych i konkretnych wiadomości na temat kredytów. Jeżeli ktoś zastsosuje się do rad jakie tam są opisane, moim zadniem nie będzie miał problemów z rozeznaniem, jaki kredyt jest nalepszy lub jaki bank. Również tutaj są dobre informacje na te tematy.

#10 11gogolinka

11gogolinka

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 2 postów
  • LokalizacjaPolska oraz Niemcy

Napisany 21 luty 2013 - 20:32

Według mnie na portalu "kawencja.com" można uzyskać wiele dobrych i konkretnych wiadomości na temat kredytów. Jeżeli ktoś zastsosuje się do rad jakie tam są opisane, moim zadniem nie będzie miał problemów z rozeznaniem, jaki kredyt jest nalepszy lub jaki bank. Również tutaj są dobre informacje na te tematy.

Zapomniałam dopisać, że portal kawencja.com jest ciekawy bo bez reklam!

#11 andrzej

andrzej

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 10 postów

Napisany 04 marzec 2013 - 18:13

Jaki kredyt gotówkowy najbardziej polecacie? A czy ktoś korzystał już z tej pożyczki co tu kolega wyżej poleca? Jeśli tak to proszę opinie i pozdrawiam :) 

#12 gregi

gregi

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 24 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 19:06

Najtańszy kredyt gotówkowy ma BNP Paribas

Forum pożyczkowe Monetto opinie i oceny klientów: pożyczki, chwilówki, kredyty.
Banki opinie o bankach na forum: mbank, alior sync, pko bp, ing.

#13 niezarejestrowany_Sylwia

niezarejestrowany_Sylwia
  • Goście

Napisany 14 marzec 2013 - 14:44

Jeśli ktoś szuka finansowania to najlepiej zwrócić się do firmy, która się zajmuje pośrednictwem, ponieważ każde zapytanie w banku obniża zdolność kredytową. Zapraszam również do kontaktu telefonicznego 782205090

#14 niezarejestrowany_Pożyczający

niezarejestrowany_Pożyczający
  • Goście

Napisany 15 marzec 2013 - 11:51

BRAK ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ nie musi być problemem!

Spłacasz regularnie swoje zobowiązania, ale bank nie daje Ci
oferty?

Zadzwoń i umów się z doradcą!

Atrakcyjna pożyczka bez prowizji, bez poręczycieli, bez
zgody małżonka!

(lubelskie, podkarpackie)

#15 Szczery

Szczery

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 6 postów

Napisany 15 marzec 2013 - 23:09

Brales pozyczke w mbanku? jakies konkretne informacje?

Ja brałem już tam nie raz. W zasadzie w mBanku wygląda to tak że już po 6 miesiącach jakiś tam wpływów, nawet niekoniecznie w stałej wysokości z tytułu wynagrodzenia tylko inne wpływy - wszystko to analizują i dostajesz propozycje kredytu odnawialnego na koncie. Ja przy kilkuset złotych wpływów na początku o tym koncie prawie zapomniałem ale jak dostałem propozycję limitu do 3000 zł to przekierowałem tam większe wpływy i dzisiaj mam około 10 000 zł z których moge czerpać w razie potrzeby. Oprocentowanie w panelu mam:  Aktualne oprocentowanie kredytu odnawialnego : 15,10%, więc nie najgorzej.

#16 niezarejestrowany_AnkaSkakanka

niezarejestrowany_AnkaSkakanka
  • Goście

Napisany 28 marzec 2013 - 15:34

Korzystałam z usług doradców kredytowych, i jestem zadowolona. Polecam każdemu. Jestem zadowolona bo jak się okazało,że mam problem ze spłatą długu, to mi udzielili przydatnych informacji. Dlatego polecam http://biurokredytowe.warszawa.pl/.

#17 niezarejestrowany_daniel

niezarejestrowany_daniel
  • Goście

Napisany 21 kwiecień 2013 - 12:40

Witam,
Jeżeli macie jakieś doświadczenia w zaciąganiu i spłacie kredytu to proszę podzielcie się z innymi. Czy bank w którym braliście kredyt wywiązał się z umowy? Czy byliście/jesteście zadowoleni z danego banku lub firmy pożyczkowej? Na co trzeba zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy o kredyt aby nie popełnić błędu i nie płacić "frycowego"? Zapraszamy do dyskusji użytkowników spłacających kredyt bądź tych którzy już go spłacili.

Ja brałem kredyt w mBanku nie tak dawno i moge spokojnie polecić. Dodatkowo załatwiasz wszystko przez internet

#18 wasyl

wasyl

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 29 kwiecień 2013 - 16:48

Ja przymierzam się do kredytu gotówkowego, ale jeszcze nie zdecydowałem, który to bank będzie. Na pewno dostanę, gdyż mam stałe zatrudnieje. Co myślicie np. o ofercie DB: kredyty - czy ktoś z was zaciągał kredyt w tym banku? na co zwracać uwagę przy zawieraniu umowy, jakieś szczególne kwestie??? dzięki za pomoc!

#19 12pawel

12pawel

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 12 postów

Napisany 17 maj 2013 - 11:34

a ja polecam lokaty w Skoku wolomin, maja najwyzsze orpcentowanie na rynku, swoja dorgą pozyczki mają też na atrakcyjnych warunkach, już 5 osob z moich znajomych je brało, a połowa rodzimy na tam ulokowane swoje oszczedności

#20 justynabp

justynabp

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 5 postów

Napisany 24 maj 2013 - 13:32

najlepiej sprawdzić w róznych bankach, nie zawsze tam gdzie mamy konto dostaniemy dobra decyzje kredytową

jeśli ktoś potrebuje symulacji kredytu w Banku Pocztowym prosze o kontakt jusb86@o2.pl

Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: kredyty gotówkowe, jakie kredyty polecacie, jaki kredyt wybrać, jaki kredyt, jaki kredyt gotówkowy, najlepszy kredyt gotówkowy, dobre kredyty gotówkowe, tani kredyt, tani kredyt gotówkowy, gdzie wziąć kredyt

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników