Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Meksyk

Pożyczka NET CREDIT za darmo

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem własnie na blogu [...] o pożyczce w Net credit za darmo - jeszcze tutaj nie korzystałem z pozyczki za darmo i chciałem was zapytać o opinie czy faktycznie za darmo? 

\Czy jeśli miałem pożyczkę za darmo w vivus to czy tutaj mogę wziąć? 

Edytowane przez admin
linkowanie do PP zabronione w regulaminie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni się reklamują z pierwszą pożyczką do 2000 zł za darmo, a jak się wypełni wniosek to wyskakuje, że mogą pożyczyć 600 zł albo 8000 zł, na te 2 tysiące to nie wiem ile trzeba wpisać w zarobkach chyba z 10000 minimum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo 8000 zł

Przepraszam miało być 800 zł, ale nie mogę wyedytować, bo mi wyskakuje, że nie mogę puki nie napiszę 20 postów, a nie dodałam tam linka żadnego. Edytowane przez Sylvia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Ci pomoże moja opinia o NetCredit http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/07/netcredit-incredit-opinie.html

starałam się obiektywnie opisać, ale od tego czau już trochę pogorszyła się moja opinia na temat tej firm. Jeszcze na uwagę zasługuje fakt, że NetCredit jest również właścicielem InCredit i jak ktoś w jednej firmie brał pierwszą pożyczkę za darmo i weżmie w drugiej to mu naliczą normalne opłaty. Nie byłoby może w tym nic złego jakby wyrażnie było oznaczone tak jak to robi Ferratum, że to ta sama firma, ale trzeba trochę się zagłębić w stronę żeby to znależć. Dodatkowo te 2000 zł to raczej wabik marketingowy, bo nie dają tyle przy pierwszej pożyczce.

Edytowane przez Sylvia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara ale jara pożyczka i jak już tu wielu określiła działając pożyczkodawca pod in i net credit

Czy łatwo dostać pożyczkę w tych firmach?? raczej nie sam fakt pożyczania za darmo nie jest powodem polecania firmy no i tylko 30 dni na oddanie

Chwilówki mnie nie przekonują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×