Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosów

opinia o firmie FINANSE GROUP sp.zoo W-wa Al. Jerozolimskie

59 odpowiedzi na ten temat

#21 niezarejestrowany_maciek26

niezarejestrowany_maciek26
  • Goście

Napisany 14 listopad 2015 - 03:23

Witam, jeżeli ktoś z was jest zainteresowany porównaniem dotyczącym "wypłacania" pożyczki od  "Finance Group", to czekam na odpowiedź . Zainteresowanych zapraszam do wiadomości prv. mój e-mail to    klucha167@wp.pl

#22 niezarejestrowany_Monia

niezarejestrowany_Monia
  • Goście

Napisany 14 listopad 2015 - 16:35

Nie jeszcze nie wyplacili umowy tez nie podpisalam jestem z okolic Szczecina mam przyjechac do warszawy w czwartek pan powiedzial ze mam zdolnosc na 50 tys z czego potraca mi swa prowizje i na findusz poreczen wiedz wychodzi to ok7 tys na reke 43 tys nie wiem co myslec nie jade wiedz tam czytajac to wszystko szkoda na bilet pkp

#23 e-money

e-money

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 72 postów

Napisany 15 listopad 2015 - 23:24

Pani Moniko niech Pani lepiej poszuka prywatnych inwestorów niż szuka pomocy w takich firmach...

#24 niezarejestrowany_Monia

niezarejestrowany_Monia
  • Goście

Napisany 16 listopad 2015 - 10:37

Nie moge nic znalesc na weksel a na nieruchomosc podpada

#25 niezarejestrowany_Zenon

niezarejestrowany_Zenon
  • Goście

Napisany 16 listopad 2015 - 14:52

Nie podpisujcie z nimi umów pożyczkowych.Nawet jak ktoś  ma zabezpieczenie w postaci hipoteki to i tak odmówią bo stwierdza że jest dużego ryzyka i się nie sprzeda. 

#26 niezarejestrowany_Monia

niezarejestrowany_Monia
  • Goście

Napisany 17 listopad 2015 - 13:22

A macie namiar na prywatne pozyczki pod weksel sprawdzone firmy?

#27 niezarejestrowany_Monia

niezarejestrowany_Monia
  • Goście

Napisany 24 listopad 2015 - 07:00

Powiem wam ze byli zniesmaczeni jak powiedzialam ze nie podpisuje umowy nie przyjade do warszawy

#28 niezarejestrowany_W

niezarejestrowany_W
  • Goście

Napisany 24 listopad 2015 - 20:09

Mam zamiar się z nimi sądzić.Pełnomocnik Zarządu, który celowo wprowadził mnie w błąd zapewniając, że wpłata na Fundusz Poręczeń jest wystarczająca do zabezpieczenia umowy, gdy zgłosiłam taką wątpliwość czytając zapisy umowy, mało tego namawiał do szybkiej wpłaty na Fundusz, polecając bank Millenium w sąsiedztwie. Wszystko kłamstwo, a w umowie zapisy niejednoznaczne. Gdy zaniepokojona brakiem wypłaty pożyczki zadzwoniłam do niego,  wszystkiego wyparł mówiąc, że trzeba było czytac umowę. Jego szef, członek zarządu powtórzył to samo, nie dając wiary moim tłumaczeniom. Napisałam odstąpienie od umowy, w którym podałam powód- nieuczciwość pana Zenona - wprowadzenie w błąd , zaniosłam do siedziby spółki i wręczyłam panu Zenonowi. Nie czytając pisma złożył pod nim swój podpis i pieczątkę, tym samym potwierdzając jego treść. Podpisał, że wprowadził mnie w błąd. Z tym mam zamiar iść jutro do Rzecznika Praw Konsumenta, a potem do sądu. 

Może więc pozew zbiorowy? 

witam

uprzejmie prosze o kontakt. Jestem w takiej samej sytuacji co Pan. Mój mail wojked79@icloud.com

#29 pozyczkamaxx

pozyczkamaxx

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 91 postów

Napisany 24 listopad 2015 - 21:48

Z tą firmą to już niejedno się słyszało. Zasada jest prosta, jak ktoś chce przedpłaty to niestety ale będzie to oszustwo. Do wszystkich pokrzywdzonych. Ci co mają jeszcze czas na odstąpienie od umowy niech zrobią to jak najszybciej, później będzie tylko gorzej.

Pożyczka na miarę Twoich potrzeb

PozyczkaMAXX

Ranking chwilówek

Znajdź nas na Facebooku

#30 niezarejestrowany_Gość

niezarejestrowany_Gość
  • Goście

Napisany 07 grudzień 2015 - 13:53

Podpisuje się pod pozwem zbiorowym. Proszę o kontakt inne osoby wprowadzone w błąd przez te firmę. Przemo-a@wp.pl

#31 niezarejestrowany_Gość

niezarejestrowany_Gość
  • Goście

Napisany 28 grudzień 2015 - 15:25

Witam również zostałem oszukany proszę o kontakt mat-tro@wp.pl

#32 tammka

tammka

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 27 postów

Napisany 30 grudzień 2015 - 14:17

Z tą firmą to już niejedno się słyszało. Zasada jest prosta, jak ktoś chce przedpłaty to niestety ale będzie to oszustwo. Do wszystkich pokrzywdzonych. Ci co mają jeszcze czas na odstąpienie od umowy niech zrobią to jak najszybciej, później będzie tylko gorzej.

Dokładnie, nie wpłacać niczego na poczet przyszłej pożyczki! Ludzie, myślcie trochę...

#33 niezarejestrowany_ANETA

niezarejestrowany_ANETA
  • Goście

Napisany 27 styczeń 2016 - 15:44

witam korzystałam

chętnie porozmawiam na anetaku1978@wp.pl  proszę o kontakt

#34 niezarejestrowany_aneta

niezarejestrowany_aneta
  • Goście

Napisany 27 styczeń 2016 - 15:45

niech pani nic nie wpłaca

bo nie odzyska pani pieniędzy

#35 Nowa11111

Nowa11111

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 6 postów

Napisany 01 luty 2016 - 00:28

Czy udało się komuś odzyskać od nich zwrot prowizji? Czy oni jeszcze działają? A może ktoś złożył pozew do sądu lub zwrócił się do Rzecznika Finansowego?

#36 e-money

e-money

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 72 postów

Napisany 01 luty 2016 - 16:42

Tyle jest informacji, żeby nic nie wpłacać powyżej no dajmy na to 1,00 zł a dużo ludzi dalej w zaparte...

#37 niezarejestrowany_Nowa11111

niezarejestrowany_Nowa11111
  • Goście

Napisany 02 luty 2016 - 21:56

Uwaga firma zmieniła nazwę na MONEY-EXPRESS sp. zoo Warszawa ul. Marszałkowska 111 oraz Al. Jerozolimskie 85 lok. 21

#38 Nowa11111

Nowa11111

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 6 postów

Napisany 29 luty 2016 - 22:51

......

#39 niezarejestrowany_Marek

niezarejestrowany_Marek
  • Goście

Napisany 05 marzec 2016 - 19:24

Witam, ja również mam z nimi problem. 11.09.2015 roku wypełniłem wniosek o pożyczkę, w którym pracownik działu handlowego powiedział abym opisał swoją sytuację finansową, w której obecnie jestem i wpłacić 6% kwoty pożyczki na fundusz poręczeń. Umowa została mi wypowiedziana za dane niezgodne z raportami z baz BIK i BIG. Po dwóch miesiącach ponowiłem wniosek (24.11.2015) po czy musiałem wypełnić nowy wniosek z danymi raportów baz KRD, ERIF, BIK i BIG (25.02.2016). Do tej pory cisza z ich strony oraz fundusz poręczeń nie chce mi zwrócić kwoty prowizji, którą wpłaciłem przez bank millenium. Proszę o pomoc. Mój e-mail : kierowcazawodowy122@wp.pl

#40 Nowa11111

Nowa11111

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 6 postów

Napisany 12 marzec 2016 - 00:22

Udało mi się porozumieć z tą firmą.

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników