Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosów

opinia o firmie FINANSE GROUP sp.zoo W-wa Al. Jerozolimskie

59 odpowiedzi na ten temat

#1 Nowa11111

Nowa11111

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 6 postów

Napisany 08 wrzesień 2015 - 17:54

Ostrzegam przed korzystaniem z usług firmy pożyczkowej FINANSE GROUP sp. z oo W-wa Al. Jerozolimskie. Swoje ogłoszenia umieszczają na Gumtree "prywatne pożyczki/pod weksel /bez zapytań w BIK" .
Wniosek o pożyczkę zawiera pytanie czy należności spłacane są terminowo, czy po terminie (bez określenia ilości dni zwłoki). Na podstawie wniosku oraz po wpłaceniu prowizji (dużej) należnej Funduszowi Poręczeń podpisują umowę przyznania pożyczki. Następnie wypowiadają umowę pożyczki uzasadniając, że na podstawie baz stwierdzili przeterminowane należności (zbyt długi okres zaległości). Oczywiście odmawiają zwrotu prowizji.
Z usług takich firm korzystają ludzie ze złymi wpisami do baz oraz posiadający przeterminowane zobowiązania. Przecież osoby, które nie mają problemów z terminowym regulowaniem korzystają z usług banków. Podają w ogłoszeniu, że nie sprawdzają BIK.  Jeżeli sprawdzają to powinni dokonać tego przed podpisaniem umowy i wtedy odmówić pożyczki.
Poza tym obie firmy zarówno pożyczkowa, jak i fundusz poręczeń zostały wpisane do KRS w tym samym dniu - przypadek? czy celowe działanie?

#2 pozyczkamaxx

pozyczkamaxx

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 91 postów

Napisany 08 wrzesień 2015 - 18:38

Żaden przypadek tylko tak właśnie działają firmy oszukujące ludzi mających problemy. Aby ustrzec się przed większością z nich trzeba trzymać się zasady: NIE WPŁACAMY NIC PRZED WYPŁATĄ POŻYCZKI (chyba, że opłatę rejestracyjną rzędu 0,01 zł - 1 zł)

Pożyczka na miarę Twoich potrzeb

PozyczkaMAXX

Ranking chwilówek

Znajdź nas na Facebooku

#3 Nowa11111

Nowa11111

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 6 postów

Napisany 09 wrzesień 2015 - 10:01

Błędnie wpisałam nazwę firmy . Poprawnia nazwa FINANCE-GROUP sp. zoo W-wa Al. Jerozolimskie 11/19

#4 niezarejestrowany_Kasiw

niezarejestrowany_Kasiw
  • Goście

Napisany 22 wrzesień 2015 - 05:51

Oszusci tak jak Pani mowi Fundusz poreczen istnieje dokładnie od tego samego dnia co ta firma

#5 niezarejestrowany_BlackCat

niezarejestrowany_BlackCat
  • Goście

Napisany 01 październik 2015 - 18:28

Nowa11111 - czy korzystała Pani z usług tej firmy? Jeśli tak, chętnie bym porozmawiała na ten temat, bo mam z nimi problem.

#6 pozyczkamaxx

pozyczkamaxx

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 91 postów

Napisany 02 październik 2015 - 21:17

Jeżeli jest jakiś z nimi problem to radziłbym szukać pomocy prawnej ewentualnie zgłosić sprawę do odpowiednich organów. Tutaj nie ma co się nawet zastanawiać.

PozyczkaMAXX

Ranking chwilówek

Znajdź nas na Facebooku

#7 niezarejestrowany_Kasiw

niezarejestrowany_Kasiw
  • Goście

Napisany 03 październik 2015 - 07:00

Prosze o kontakt jankeska1975@interia.pl

#8 niezarejestrowany_Kasiw

niezarejestrowany_Kasiw
  • Goście

Napisany 03 październik 2015 - 07:00

Prosze o kontakt jankeska1975@interia.pl

#9 e-money

e-money

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 72 postów

Napisany 04 październik 2015 - 14:33

Nie wiem co kieruje ludzmi korzystającymi z tego typu wynalazków, jest masa sprawdzonych firm.

#10 pozyczkamaxx

pozyczkamaxx

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 91 postów

Napisany 04 październik 2015 - 17:08

Nie wiem co kieruje ludzmi korzystającymi z tego typu wynalazków, jest masa sprawdzonych firm.

Proste, wizja łatwego dostępu do gotówki. Niestety rzeczywistość jest bardziej bolesna i jak przyjdzie czas na "zimny prysznic" zaczyna się walka o swoje.

PozyczkaMAXX

Ranking chwilówek

Znajdź nas na Facebooku

#11 Agnieszka

Agnieszka

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 06 październik 2015 - 10:47

Witam

proszę o kontakt osoby które zostały oszukane przez Firmę Finance Group.

agss88@wp.pl

#12 niezarejestrowany_ala

niezarejestrowany_ala
  • Goście

Napisany 12 październik 2015 - 19:44

Mam zamiar się z nimi sądzić.Pełnomocnik Zarządu, który celowo wprowadził mnie w błąd zapewniając, że wpłata na Fundusz Poręczeń jest wystarczająca do zabezpieczenia umowy, gdy zgłosiłam taką wątpliwość czytając zapisy umowy, mało tego namawiał do szybkiej wpłaty na Fundusz, polecając bank Millenium w sąsiedztwie. Wszystko kłamstwo, a w umowie zapisy niejednoznaczne. Gdy zaniepokojona brakiem wypłaty pożyczki zadzwoniłam do niego,  wszystkiego wyparł mówiąc, że trzeba było czytac umowę. Jego szef, członek zarządu powtórzył to samo, nie dając wiary moim tłumaczeniom. Napisałam odstąpienie od umowy, w którym podałam powód- nieuczciwość pana Zenona - wprowadzenie w błąd , zaniosłam do siedziby spółki i wręczyłam panu Zenonowi. Nie czytając pisma złożył pod nim swój podpis i pieczątkę, tym samym potwierdzając jego treść. Podpisał, że wprowadził mnie w błąd. Z tym mam zamiar iść jutro do Rzecznika Praw Konsumenta, a potem do sądu. 

Może więc pozew zbiorowy? 

#13 pozyczkamaxx

pozyczkamaxx

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 91 postów

Napisany 13 październik 2015 - 23:01

No ale tyle wcześniej był wałkowany temat. Przecież wszędzie piszą ludzie - nie wpłacamy NIC przed otrzymaniem pożyczki.

PozyczkaMAXX

Ranking chwilówek

Znajdź nas na Facebooku

#14 niezarejestrowany_Kasia1987

niezarejestrowany_Kasia1987
  • Goście

Napisany 14 październik 2015 - 13:13

To znaczy, że w ogóle nie wypłacili pożyczki? czy po prostu ta "prowizja" wpłacana do Funduszu jest bezzwrotmna?

#15 niezarejestrowany_Kasia1987

niezarejestrowany_Kasia1987
  • Goście

Napisany 14 październik 2015 - 13:56

Masa? a jakie to firmy oprócz banków, jeśli ktoś jest w bik i zalega z chwilówkami to nic nie dostanie z żadnej firmy. Proszę o przykłady

#16 pozyczkamaxx

pozyczkamaxx

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 91 postów

Napisany 15 październik 2015 - 15:08

Jest masa pożyczek od prywatnych inwestorów ale musi być zabezpieczenie w postaci nieruchomości. W prawie 100% przypadków takiego zabezpieczenia nie ma więc ludzie szukają innej formy pomocy i tekst typu "szybki kredyt bez BIK, na weksel" od razu przyciąga masę dłużników, którzy widzą w takiej firmie nadzieję na łatwe pieniądze.

PozyczkaMAXX

Ranking chwilówek

Znajdź nas na Facebooku

#17 e-money

e-money

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 72 postów

Napisany 16 październik 2015 - 18:06

Jest kilka lepszych możliwości pożyczenia pieniędzy w trudnej sytuacji, które są zdecydowanie lepsze i bezpieczniejsze od pożyczania od nieznanych firm czy osób... Zgadzam się z tym, że nie należy wpłacać jakiś dziwnych opłat, 0,01 zł to maks.

#18 niezarejestrowany_Patrycja

niezarejestrowany_Patrycja
  • Goście

Napisany 13 listopad 2015 - 12:22

Czy ktoś z Was już zgłosił sprawę na policję?

#19 niezarejestrowany_Monia

niezarejestrowany_Monia
  • Goście

Napisany 13 listopad 2015 - 16:18

A mi powiedzieli ze prowizje sciagaja z pozyczki i roznica jest wyplacona

#20 niezarejestrowany_Patrycja

niezarejestrowany_Patrycja
  • Goście

Napisany 13 listopad 2015 - 19:33

Monia, ale wypłacili Ci pożyczkę? Jeśli jesteś w stanie, proszę informuj na bieżąco, ewentualne może na email mój napisz latekpat@gmail.com gdyż mnie i mojego chłopaka wycięli na wała. Dokładnie możemy porozmawiać przez email jeśli masz ochotę. Ogólnie zapraszam wszystkich którzy chcą dokonać pozwu zbiorowego,

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników