Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
mroczkowa

Jaki kredyt konsolidacyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.W chwili obecnej posiadam zadłużenie w kilku bankach na sumę 40 tys. złotych. Mam dochody  ( zarabiam 1500 zł miesięcznie na umowę o pracę na czas nieokreślony ale nie radzę sobie ze spłatami). W jakim banku obecnie mogę liczyc na konsolidację? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej byłoby Ci doradzić jakbyś podała tutaj więcej informacji. Jakie są Twoje miesięczne zobowiązania ? Jak wysoką ratę musisz płacić? Czy posiadasz kredyty w bankach czy może w prywatnych firmach pożyczkowych? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.W chwili obecnej posiadam zadłużenie w kilku bankach na sumę 40 tys. złotych. Mam dochody  ( zarabiam 1500 zł miesięcznie na umowę o pracę na czas nieokreślony ale nie radzę sobie ze spłatami). W jakim banku obecnie mogę liczyc na konsolidację? 

 

zdolności wszędzie nie będziesz mieć, natomiast w Getin czy Plus banku na pewno możesz spróbować, podaj więcej informacji a może coś tańśzego by się znalazło...

w razie pytań napisz, pomogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wypisać. Są to :

raty na sprzęt 8000 zł

Kredy gotówkowy w BOŚ 12000 zł

kredyt mbank 15000 zł

vivus 3000 zł

viasms 2000 zł

Wszystko jak na razie jest spłącane regularnie bo brat mi pożyczył pieniądze ale za miesiąc się skończą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze są te chwilówki. Rozumiem,że brałaś je aby spłacić kredyty w bankach? Jest to najgorsze możliwe rozwiązanie ze wszystkich bo są bardzo wysoko oprocentowane i z firmami chwilówkowymi bardzo ciężko jest negocjować. W takiej sytuacji konsolidacja jest chyba najlepszym rozwiązaniem .Obecnie dobrą ofertę posiada BOŚ  , tutaj szczegóły:

http://www.comperia.pl/szczegoly-kredyty-hipoteczne,1021-kredyt_konsolidacyjny.html

 

Kontaktowałaś się moze w tej sprawie z doradcą? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jeszcze z nikim się nie kontaktowałam. Dziękuję jednak za propozycje pomocy w sprawie. Zastanawiałam się jeszcze czy korzystać z usług firm oddłużających. Czytałam opinie w sieci i są różne. Czy taka firma pomogłaby mi wyjść z tej sytuacji? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dość sceptycznie nastawiony do firm oddłużających. Może nie wszystkie są takie złe ale bardzo czesto jedynie płacisz tam pieniadze ale taka firma mało zdziała. W niektórych działanie ogranicza się do wysłania kilku pism, które przecież możesz nadać sama. Czy ma to jakikolwiek sens ? Moimi zdaniem niekoniecznie. Na początku próbuj działać sama. Mogę podpowiedzieć,że na stronie comperia również możesz zostawić do siebie kontakt i ktoś powinien się do Ciebie odezwać w tej sprawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wypisać. Są to :

raty na sprzęt 8000 zł

Kredy gotówkowy w BOŚ 12000 zł

kredyt mbank 15000 zł

vivus 3000 zł

viasms 2000 zł

Wszystko jak na razie jest spłącane regularnie bo brat mi pożyczył pieniądze ale za miesiąc się skończą. 

 

jakie raty miesięczne płacisz od kredytów? 

na teraz firmy oddłużeniowe są bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych szybką pożyczką bez weryfikacji baz zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty:


Dobierz parametry według własnych możliwości:

Kwota: 500 zł - 80. 000 zł

Oprocentowanie: 5% - 15%

Okres spłaty: 1 miesiąc - 10 lat


Dodatkowo:

Nie sprawdzamy żadnych rejestrów: BIK, KRD, ERIF oraz BIG - u nas nie spotkasz się z pytaniami o wpisy w bazach dłużników!

Wymagamy

jedynie: Polskiego obywatelstwa, ważnego dowodu osobistego oraz realnej

możliwości spłaty pożyczki (dobór odpowiedniej ilości rat do kwoty).


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłania wniosku przy pomocy naszego serwisu:

www.concash.pl


  :) Życzymy miłego dnia! :)

Zespół Concash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek555

 Dobrego pośrednika od kredytów maszna Stawki w Warszawie, biuro nazywa się N-Kredyt. Już kilka razy przez nich brałem kasę i jeszcze problemów nie było podczas spłacania. Z tego całego stosu ofert dobierają optymalną opcję pod klienta. W czym dokładnie pomagają masz na n-kredyt.pl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie widzę sensu w tym aby skorzystać z usług firm oddłużeniowych. Też wiele czytałem na ich temat,. I nadal nie rozumiem sensu ich działania. Skończy się pewnie na tym, że tylko więcej się pieniędzy straci. Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest konsolidacja. Przedłuży czas spłaty kredytów ale za to miesięcznie będzie się płacić mniej, co za tym idzie będzie łatwiej to wszystko udżwignąć. Dobrą ofertę konsolidacyjną znajdziesz na https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-konsolidacyjny,3.html . A i oczywiście w pracy zapytałbym się czy nie ma szansy na jakąś podwyżkę, bo zawsze wtedy będzie łatwiej. Jak się długo pracuje to zawsze ma się do tego prawo. A nawet 100 złotych to jakieś odciążenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie ściema, kredyt konsolidacyjny to kredyt jak każdy inny. bank musi swoje zarobić i tyle.

jeśli konsolidujesz tańszy kredyt droższym, byle tylko mieć mniejszą ratę, to fakt, niezbyt się to opłaca.

nie mniej jednak, czasem dobre i to, bo jak raty przewyższają dochody, to lepiej płacić terminowo i nie dać się windykować, niż rozłożyć ręce i płakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z ofertą kredytu konsolidacyjnego w  kredyt123 opinie . Oferują do 150 tyś nawet na 180 miesięcy , do tego wsparcie ekspertów. i dogodne warunki .  Decyzję poznasz błyskawicznie bo wstępną już po 5 min a formalności to minimum. 

Edytowane przez ulala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz kredytu konsolidacyjnego to proponuję zapoznać się z porównaniem ofert http://konsolidacyjnyekspert.pl/najnowszy-ranking-kredytow-konsolidacyjnych/ z doświadczenia wiem, że najchętniej takie kredyty przyznaje Alior Bank i T-mobile (właściwie to też Alior... ale można złapać lepszą ofertę!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przy wnioskowaniu o kredyt konsolidacyjny przez internet musimy wziąć pod uwagę jakie odsetki płacimy aktualnie. Może okazać się, że przy skorzystaniu z atrakcyjnej oferty koszt kredytu sumarycznie będzie wyższy jednak same odsetki znacznie niższe. Polecamy do skorzystania z zestawień takich kredytów. 

Takie zestawienie mogą Państwo znaleźć pod tym adresem: Kredyt konsolidacyjny przez internet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×