Skocz do zawartości

Zdjęcie

17 odpowiedzi na ten temat

#1 ines

ines

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 2 postów

Napisany 23 lipiec 2015 - 15:16

brał tam ktos pozyczkę ?

#2 pozyczkamaxx

pozyczkamaxx

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 91 postów

Napisany 27 lipiec 2015 - 18:34

W google jak wpiszesz będziesz miał trochę opinii. Podobno dają kasę ale spróbuj się spóźnić to zabiorą Ci chatę

Pożyczka na miarę Twoich potrzeb

PozyczkaMAXX

Ranking chwilówek

Znajdź nas na Facebooku

#3 ines

ines

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 2 postów

Napisany 28 lipiec 2015 - 11:51

no właśnie sporo jest bardzo dobrych

#4 katarina

katarina

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 28 lipiec 2015 - 12:04

bo to dobra firma i bezpieczna, ale jak sie nie płaci to trzeba się liczyc z problemami. wiem bo miałam tam windykacje niedawno i na szczęście nie straciłam domu. Dogadałam się z nimi , poszli na ustępstwa. czasami nie ma wyjścia trzeba skorzystać z takiej firmy więc warto wybrać najlepszą.

#5 pozyczkamaxx

pozyczkamaxx

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 91 postów

Napisany 28 lipiec 2015 - 17:11

Ja akurat rozumiem, że jak się pożyczy to trzeba oddać i nie za bardzo chcę się wypowiadać na temat sposobu odzyskiwania swojej należności przez tą firmę. Zasada jest taka, jak będzie się spłacało systematycznie to nie ma się raczej czego bać.

Pożyczka na miarę Twoich potrzeb

PozyczkaMAXX

Ranking chwilówek

Znajdź nas na Facebooku

#6 niezarejestrowany_damiano

niezarejestrowany_damiano
  • Goście

Napisany 03 kwiecień 2016 - 19:47

Wiadomo jak się sumiennie wszystko spłaca to nie powinno być problemów. Ja przed wzięciem danej chwilówki zazwyczaj zbieram infomację i porównuję przeróżne oferty na takim portalu supernovafinansowa I na prawdę daję radę jak się jest sumiennym i wszystko w terminie się  spłaca.

#7 ZosiaL

ZosiaL

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 1 postów

Napisany 15 czerwiec 2016 - 12:05

Szczerze? Ja się spóźniałam ze spłatami, póki co mieszkam w tym samym miejscu ;) To jest kwestia dogadania. No na logikę: łatwiej im się umówić i odzyskać pieniądze, niż bawić się w przejmowanie i sprzedawanie. A koniec końców kredyt w banku komornikiem i zajęciem też się moze skończyć, jak się nie spłaca. 

A przyznaję, że JanVest ma dobre oprocentowanie akurat. I bardzo miłą obsługę. Ile razy do nich dzwoniłam (lub jak oni dzwonili do mnie czasem, kiedy się właśnie spóźniałam, to wszystko w takiej fajnej i sympatycznej atmosferze).

#8 niezarejestrowany_damian karczy

niezarejestrowany_damian karczy
  • Goście

Napisany 26 lipiec 2016 - 11:26

również miałem kredyt w janvescie. i mogę polecić każdemu, kto się zastanawia na wzięciem tam pożyczki. firma dobra, bezpieczna. obsługa jest bardzo miła i mają takie ludzkie podejście do wszystkiego. warunki są jasne i nie ma faktycznie żadnych dodatkowych kosztów.

#9 niezarejestrowany_karol

niezarejestrowany_karol
  • Goście

Napisany 28 lipiec 2016 - 10:15

również miałem kredyt w janvescie. i mogę polecić każdemu, kto się zastanawia na wzięciem tam pożyczki. firma dobra, bezpieczna. obsługa jest bardzo miła i mają takie ludzkie podejście do wszystkiego. warunki są jasne i nie ma faktycznie żadnych dodatkowych kosztów.

A mógłbyś mi coś więcej o tym powiedzieć? W jakiś sposób mogę się do ciebie odezwać? Mam kilka pytań.

#10 niezarejestrowany_karol

niezarejestrowany_karol
  • Goście

Napisany 28 lipiec 2016 - 10:15

A mógłbyś mi coś więcej o tym powiedzieć? W jakiś sposób mogę się do ciebie odezwać? Mam kilka pytań.

#11 niezarejestrowany_karolina

niezarejestrowany_karolina
  • Goście

Napisany 11 sierpień 2016 - 12:14

hej, jeśli masz pytania, mogę pomóc. dawaj. też brałam pieniądze z tej firmy, wrażenia pozytywne. pamiętaj, żeby czytać umowę, ale to zawsze powinno się czytać w sumie. dostaniesz ją do domu, możesz na spokojnie się zapoznać. w niej jest wszystko napisane. dodatkowo przedstawiciel powie najwazniejsze rzeczy. oprocentowanie (miałam 4,15), miła obsługa.

#12 niezarejestrowany_mikołaj

niezarejestrowany_mikołaj
  • Goście

Napisany 21 listopad 2016 - 15:58

Polecam JanVest. Udzielają pożyczek bez bik.

#13 niezarejestrowany_Batrosz

niezarejestrowany_Batrosz
  • Goście

Napisany 16 styczeń 2017 - 16:29

Wziąłem pożyczkę w Janvest i nie narzekałam, Spłacać trzeba wiadomo, jak wszędzie, ale problemów nie miałem żadnych. Fakt działają ostrożnie i ale idą na ustępstwa i udało mi się dogadać niższą ratę. Fajnie, że mają swojego notariusza ze zniżką wiec nie wyszło tak źle jak liczyłem początkowo.

#14 Zuzka

Zuzka

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 16 postów

Napisany 16 styczeń 2017 - 16:45

Janvest jest do bani skoro muszą robić sobie prymitywny marketing szeptany na wszystkich forach.

#15 niezarejestrowany_Marta

niezarejestrowany_Marta
  • Goście

Napisany 31 styczeń 2017 - 13:01

Właśnie zakończyłam swoją przygodę z tą firmą. Spłaciłam pożyczkę, dostałam kwit mazany i czekam na wykreślenie hipoteki. Bez perturbacji, wszystko jak w umowie. Polecam

#16 niezarejestrowany_kilu

niezarejestrowany_kilu
  • Goście

Napisany 31 marzec 2017 - 10:03

Janvest jest do bani skoro muszą robić sobie prymitywny marketing szeptany na wszystkich forach.

Po podpisie wnioskuję, że konkurencja niezadowolona, że klienci odchodzą do janvestu 

#17 Kasia

Kasia

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 14 postów

Napisany 13 kwiecień 2017 - 07:47

O to mnie przekonałeś: obsługa jest bardzo miła i TAKIE LUDZKIE PODEJŚCIE... Żadnych dodatkowych kosztów? To może napisz, ile brałeś, na jaki czas, jaki był całkowity koszt pożyczki, łącznie z kosztami pozapożyczkowymi.

Wyszukiwarka kredytów gotówkowych: kredytgotowkowy48.pl

#18 niezarejestrowany_Ola

niezarejestrowany_Ola
  • Goście

Napisany 31 sierpień 2017 - 21:11

Mialam pozyczke w tej firmie ,oprocentowanie barbarzynskie ale niestety jak czlowiek.jest w potrzebie i bez wyjscia czasem musi brac.Pozyczka splacona .W ubieglym tygodniu policja byla u mnie i dostalam wezwanie jako swiadek dot pozyczki.po.iewaz toczy sie wzgladem nich sprawa karna o jakis przekret...

Dodaj odpowiedź

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: parabanki, instytucje finansowe, koszty pożyczek w parabankach, firmy finansowe, oprocentowanie pożyczek w parabankach

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników