Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
admin

Witam,

Ponieważ dostałem wezwanie od "apostołów opinii" z prośbą o usunięcie niewygodnego postu nt Janvest  zamykam temat a poniżej ostrzeżenie jak mozna skończyć przy braniu pożyczki od nich ("Danuta W. pożyczyła pieniądze od firmy Janvest. Dług pogrążył całą jej 7-osobową rodzinę. Kobieta planowała spłacić Janvest, zaciągając kredyt pod zastaw swoich domów w banku. Okazało się to niemożliwe, bo u notariusza podpisała dokument, w którym przekazuje domy Janvestowi. Kobieta została eksmitowana. Twierdzi, że padła ofiarą oszustwa.")

Firm z interwencji Polsatu w sprawie zajecia nieruchomości kobiecie przez Janvest:

http://www.interwencja.polsatnews.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1442199

Wiadomość dodana przez admin

Rekomendowane odpowiedzi

bo to dobra firma i bezpieczna, ale jak sie nie płaci to trzeba się liczyc z problemami. wiem bo miałam tam windykacje niedawno i na szczęście nie straciłam domu. Dogadałam się z nimi , poszli na ustępstwa. czasami nie ma wyjścia trzeba skorzystać z takiej firmy więc warto wybrać najlepszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat rozumiem, że jak się pożyczy to trzeba oddać i nie za bardzo chcę się wypowiadać na temat sposobu odzyskiwania swojej należności przez tą firmę. Zasada jest taka, jak będzie się spłacało systematycznie to nie ma się raczej czego bać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damiano

Wiadomo jak się sumiennie wszystko spłaca to nie powinno być problemów. Ja przed wzięciem danej chwilówki zazwyczaj zbieram infomację i porównuję przeróżne oferty na takim portalu supernovafinansowa I na prawdę daję radę jak się jest sumiennym i wszystko w terminie się  spłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Ja się spóżniałam ze spłatami, póki co mieszkam w tym samym miejscu ;) To jest kwestia dogadania. No na logikę: łatwiej im się umówić i odzyskać pieniądze, niż bawić się w przejmowanie i sprzedawanie. A koniec końców kredyt w banku komornikiem i zajęciem też się moze skończyć, jak się nie spłaca. 

A przyznaję, że JanVest ma dobre oprocentowanie akurat. I bardzo miłą obsługę. Ile razy do nich dzwoniłam (lub jak oni dzwonili do mnie czasem, kiedy się właśnie spóżniałam, to wszystko w takiej fajnej i sympatycznej atmosferze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość damian karczy

również miałem kredyt w janvescie. i mogę polecić każdemu, kto się zastanawia na wzięciem tam pożyczki. firma dobra, bezpieczna. obsługa jest bardzo miła i mają takie ludzkie podejście do wszystkiego. warunki są jasne i nie ma faktycznie żadnych dodatkowych kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

również miałem kredyt w janvescie. i mogę polecić każdemu, kto się zastanawia na wzięciem tam pożyczki. firma dobra, bezpieczna. obsługa jest bardzo miła i mają takie ludzkie podejście do wszystkiego. warunki są jasne i nie ma faktycznie żadnych dodatkowych kosztów.

A mógłbyś mi coś więcej o tym powiedzieć? W jakiś sposób mogę się do ciebie odezwać? Mam kilka pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

również miałem kredyt w janvescie. i mogę polecić każdemu, kto się zastanawia na wzięciem tam pożyczki. firma dobra, bezpieczna. obsługa jest bardzo miła i mają takie ludzkie podejście do wszystkiego. warunki są jasne i nie ma faktycznie żadnych dodatkowych kosztów.

A mógłbyś mi coś więcej o tym powiedzieć? W jakiś sposób mogę się do ciebie odezwać? Mam kilka pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina

A mógłbyś mi coś więcej o tym powiedzieć? W jakiś sposób mogę się do ciebie odezwać? Mam kilka pytań.

hej, jeśli masz pytania, mogę pomóc. dawaj. też brałam pieniądze z tej firmy, wrażenia pozytywne. pamiętaj, żeby czytać umowę, ale to zawsze powinno się czytać w sumie. dostaniesz ją do domu, możesz na spokojnie się zapoznać. w niej jest wszystko napisane. dodatkowo przedstawiciel powie najwazniejsze rzeczy. oprocentowanie (miałam 4,15), miła obsługa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Batrosz

Wziąłem pożyczkę w Janvest i nie narzekałam, Spłacać trzeba wiadomo, jak wszędzie, ale problemów nie miałem żadnych. Fakt działają ostrożnie i ale idą na ustępstwa i udało mi się dogadać niższą ratę. Fajnie, że mają swojego notariusza ze zniżką wiec nie wyszło tak żle jak liczyłem początkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Właśnie zakończyłam swoją przygodę z tą firmą. Spłaciłam pożyczkę, dostałam kwit mazany i czekam na wykreślenie hipoteki. Bez perturbacji, wszystko jak w umowie. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kilu

Janvest jest do bani skoro muszą robić sobie prymitywny marketing szeptany na wszystkich forach.

Po podpisie wnioskuję, że konkurencja niezadowolona, że klienci odchodzą do janvestu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również miałem kredyt w janvescie. i mogę polecić każdemu, kto się zastanawia na wzięciem tam pożyczki. firma dobra, bezpieczna. obsługa jest bardzo miła i mają takie ludzkie podejście do wszystkiego. warunki są jasne i nie ma faktycznie żadnych dodatkowych kosztów.

O to mnie przekonałeś: obsługa jest bardzo miła i TAKIE LUDZKIE PODEJŚCIE... Żadnych dodatkowych kosztów? To może napisz, ile brałeś, na jaki czas, jaki był całkowity koszt pożyczki, łącznie z kosztami pozapożyczkowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Mialam pozyczke w tej firmie ,oprocentowanie barbarzynskie ale niestety jak czlowiek.jest w potrzebie i bez wyjscia czasem musi brac.Pozyczka splacona .W ubieglym tygodniu policja byla u mnie i dostalam wezwanie jako swiadek dot pozyczki.po.iewaz toczy sie wzgladem nich sprawa karna o jakis przekret...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×