Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
e-money

Pożyczki społecznościowe - Pożyczkolandia

Rekomendowane odpowiedzi

 Pożyczkolandia.pl jest serwisem pożyczek społecznościowych, który zrzesza użytkowników pragnących zaciągnąć pożyczkę jak i tych, którzy chcą zainwestować swoje pieniądze.

 

Zachęcam do zapoznania się z ofertą tego serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Kokos sprawdza i weryfikuje. Poza tym bez wiarygodnych danych i zabezpieczeń żaden pożyczkodawca nie będzie chciał pożyczyć takiej osobie pieniędzy, co jest akurat zrozumiałe. Godna polecenia jest także inna platforma tego typu taka jak CapitalClub, z której korzystam jako inwestor i jestem bardzo zadowolony. O pożyczki starają się firmy, które mają jasno określony cel i nie ma problemu z ich spłacaniem. Takie coś mi się podoba, bo wiem komu pożyczam, wiem na co i wiem też, że ma to jakiś sens. Po prostu pomagam firmom, które w przyszłości będą miały coś do zaoferowania nie tylko dla mnie, ale także dla innych. Trzeba myśleć przyszłościowo i dbać o rozwój polskich przedsiębiorstw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×