Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
PanKamil897

Szybka pożyczka przez internet!

Rekomendowane odpowiedzi

WONGA udziela pożyczki w ciągu 15 minut bez ukrytych kosztów  i dokumentów.

 

Możliwa suma i termin pożyczki:

 

Można pożyczyć od 50 do 750 zł na okres od 1 dnia do 60 dni.

Nowi klienci mogą ubiegać się o pożyczkę w wysokości od 50 do 750 zł.

Przy każdej kolejnej pożyczce dostępna kwota może rosnąć, ale decyduje o tym  indywidualny wskażnik zaufania Klienta.

Maksymalna dostępna kwota pożyczki może wynosić do 2 500 zł.

 

RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania): 

 

Dla pożyczki 500 zł na 18 dni: 459 %

Warunki udzielania pożyczek:

 

Pożyczki są dostępne dla każdego, który spełnia następujące kryteria:

 

Jest osobą na stałe mieszkającą  Polsce;

Ma dowód osobisty;

Posiada własny rachunek w  banku;

Posiada aktywne podłączenie do sieci telefonii komórkowej.

 

 

Aby wziąć pożyczkę wejdż na stronę tutaj: goo.gl/d9ebvn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście WONGA to jedna z najszybciej udzielanych pożyczek przez internet. Jednak przed wyborem odpowiedniego pożyczkodawcy radzę:
Skorzystaj z rzetelnej i aktualnej porównywarki pożyczek pozabankowych!
Tam dowiesz się gdzie pożyczysz najtaniej i najszybciej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilówki są takie i takie. W zależności od tego na ile jesteś rozumną osobą.

Nie można pisać czy coś jest do wyłudzania czy nie jeśli nie ma się z czymś styczności.

Prawda? Moi znajomi brali i spłacali. Więc nikt ich nie oszukał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta i znalazł się kolejny łoś ze zwoją partacką ofertą.

Idż do lasu sobie pokrzycz o swojej ofercie. Zrobi ci to "dobrz" i będziesz zadowolony partaczu.

Znajdż normalną pracę, a nie ludzią ciemnote wciskasz fajfusie. Zaraz napiszę do admina o tym twoim wciąganiu ludzi w zadłużenia buraku jeden. Nie ma co robić taki baran tylko na forach siedzi i pisze o tej swojej złodziejskiej ofercie. Won stąd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z chwilówkami jest ten problem,że może i łatwo i szybko da się je wziąć ale potem trudno jest spłacić .Poza tym jeśli nabierzemy sobie bardzo duzo chwilówek to potem bardzo żle wpływa to na naszą zdolność kredytową, na naszą wiarygodność i może być nam niestety ale bardzo ciężko w uzyskaniu normalnego kredytu. 

Jeśłi już jednak musicie koniecznie brać taki kredyt to odsyłam do tematu , na którym jest lista tych sprawdzonych firm:

 

http://www.forum-kredytowe.pl/f125/

 

Na forum jest również temat, w którym odradzają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z chwilówkami jest ten problem,że może i łatwo i szybko da się je wziąć ale potem trudno jest spłacić .Poza tym jeśli nabierzemy sobie bardzo duzo chwilówek to potem bardzo żle wpływa to na naszą zdolność kredytową, na naszą wiarygodność i może być nam niestety ale bardzo ciężko w uzyskaniu normalnego kredytu. 

Jeśłi już jednak musicie koniecznie brać taki kredyt to odsyłam do tematu , na którym jest lista tych sprawdzonych firm:

 

 

 

Na forum jest również temat, w którym odradzają. 

 

Czasem ktoś potrzebuje na szybko pieniędzy i musi wsiąść chwilówkę. 

Niestety takie czasami jest życie. Można mieć wypadek albo coś komuś nagle się stanie. I pieniądze są potrzebne. Wiele ludzi w takim wypadku bierze pieniądze bez opamiętania. A wystarczy czasem troszkę poczytać i wiele można się dowiedzieć. Można zawsze po prostu iść i wsiąść, a tego jest bardzo ale to bardzo dużo. Wystarczy o tym poczytać albo po prostu wejść na rankomat i zobaczyć samemu. Teraz można wszędzie się zaciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem trochę przeciwny takim pożyczkom. Bardzo często człowiek nie jest w stanie potem jej spłącić. Niestety ale jest wiele firm, które naciągają ludzi. Odsyłam do tematu,  w którym są opisane osoby oraz firmy, w których lepiej jest nie brać pożyczek:

http://www.forum-kredytowe.pl/f135/firmy-i-osoby-udzielajace-pozyczek-na-ktore-trzeba-uwazac-43878.html

 

Na które lepiej jest uważać.

 

A jeśli już musicie brać taką chwilówkę to poczytajcie sobie tutaj o tym jakie są chwilówki z zerowym oprocentowaniem pierwszej pożyczki

http://www.forum-kredytowe.pl/f150/najlepsze-chwilowki-z-oprocentowaniem-0-pierwszej-pozyczki-68671.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiałam czy pożyczać właśnie przez internet, czy skorzystać z możliwości jakie oferują inne firmy. Wybrałam ofertę www.vertusfinanse.pl i wydała mi się ona najlepszym rozwiązaniem dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz pożyczać to możesz wziąć udział w programie partnerskim Profi Credit . Zarobki są atrakcyjne bo od każdej sprzedanej pożyczki dostajesz aż 2% prowizji. Zawsze wypłacają pieniądze w terminie także polecam. 

 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych szybką pożyczką bez weryfikacji baz zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty:

 

Dobierz parametry według własnych możliwości:

Kwota: 500 zł - 80. 000 zł

Oprocentowanie: 5% - 15%

Okres spłaty: 1 miesiąc - 10 lat

 

Dodatkowo:

Nie sprawdzamy żadnych rejestrów: BIK, KRD, ERIF oraz BIG - u nas nie spotkasz się z pytaniami o wpisy w bazach dłużników!

Wymagamy
jedynie: Polskiego obywatelstwa, ważnego dowodu osobistego oraz realnej
możliwości spłaty pożyczki (dobór odpowiedniej ilości rat do kwoty).

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłania wniosku przy pomocy naszego serwisu:

http://concash.pl/

 

Życzymy miłego dnia!

Zespół Concash.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co to znaczy "bez weryfikacji"? Opłaty i oprocentowanie pewnie jest kosmiczne. Ja polecam standardowe pożyczki pozabankowe, ale na przyzwoitych warunkach. Ba, w Kredyty Chwilówki pierwsza pożyzka jest na 0%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Jeżeli chodzi o formalności ograniczone do minimum i w dodatku bez wychodzenia w domu to polecam serwis: Concash.pl

Na stronie możesz przeprowadzić symulację pożyczki z parametrami:


- Kwota: 500 zł - 80 000 zł

- Oprocentowanie: 5% - 15%

- Okres spłaty: 1 miesiąc - 10 lat
 

Generalnie cały proces przebiega sprawnie a umowa jest sformułowana dogodnie dla klientów. Wymagania są ograniczone do minimum:

 

- Dowód osobisty
- Polskie obywatelstwo


Także każdy kto szuka szybkiego rozwiązania to firma Concash jest dobrym wyborem. Ponadto firma nie sprawdza rejestrów BIK, KRD, BIG oraz ERIF, więc osoby posiadające jakieś zadłużenia mogą ubiegać się z sukcesem o pożyczki konsolidacyjną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Ja szukam właśnie czegoś pozabankowego z oprocentowaniem 0% bo mi sie wydaje, że już sie nie opłaca w ogóle brać tam, gdzie jest oprocentowanie, bo dużo firm daje pierwszą darmową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam właśnie czegoś pozabankowego z oprocentowaniem 0% bo mi sie wydaje, że już sie nie opłaca w ogóle brać tam, gdzie jest oprocentowanie, bo dużo firm daje pierwszą darmową

 

Jeśli jesteś zainteresowany pożyczką bez oprocentowania zapraszamy na stronę https://www.szybka-moneta.pl/. Kwota pierwszej, darmowej pożyczki wynosi do 2100 zł na 30 dni. Pieniądze na koncie wnioskodawcy niezwłocznie po otrzymaniu pozytywnej decyzji o udzieleniu pożyczki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×