Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ponieważ jestem w BIKu a moje dochody to tylko nie całe 2000 zł miesięcznie (ja i dwoje dzieci) żaden bank nie chce mi pomóc. Proszę o pomoc w znalezieniu pożyczki bez Bik w wysokości 4000-5000 zł aby zamknąć niektóre strasznie drogie kredyty w tym Providenta. Mój mail - jadwiga.mat@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety smutna prawda jest taka, że ciężko uzyskać jakikolwiek kredyt który byłby wypłacony bez użycia BIKU. A już napewno nie taki który będzie tańszy niż Provident. Niestety prawda jest taka, że te ogromne prowizje są również przez to jak łatwo jest go otrzymać. Oczywiście jest mnóstwo zadowolonych klientów gdyż jest to pozyczka która potrafi uratować pewną kwotą w najbardziej niespodziewanych wydatkach - liczyć niestety trzeba się z tym, że spłata będzie w zasadzie dwa razy wyższa. Ogólnie polecam bardzo pozyczki społecznościowe. Tam również sprawdzają bik natomiast nie wyklucza to możliwości pozyczania pieniędzy. Kwestia odarzenia nas zaufaniem przez Pożyczkodawcę. Najlepiej wziąć kilka niewielkich pożyczek i spłacić je przed terminem by bez problemu póżniej uzyskać większe kwoty. Zupełnie odradzam odpowiadanie na jakiekolwiek pożyczki pozabankowe a już szczególnie takie które wymagają jakichkolwiek przedpłat. Nie ma po prostu wśród nich takich które byłyby prawdziwe. Jest to tylko i wyłącznie naciaganie ludzi na pieniądze. Życzę powodzenia w poszukiwaniach choć myślę że i tak najlepiej w spokoju zakończyć spłacenie providenta. Można spłacać nawet mniejsze raty byleby regularnie. Wtedy napewno o nic się nie przyczepią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed udaniem się po pożyczkę do parabanku radze zapoznać się z zagrożeniami ze strony pożyczek bez BIK w firmach pożyczkowych. Proszę przeczytać sondę i tabelkę na stronie http://www.zpetlikredytowej.pl i postępować wg kolejności proponowanych metod oddłużania gdzie wszystkie providenty itp są na końcu jako niewskazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę przyznać rację Adventure, pożyczki bez BIK to najczęściej bardzo wysokie oprocentowanie lub po prostu naciąganie ludzi. Zwłaszcza sytuacja w której dana instytucja finansowa wymaga od nas jakieś przedpłaty. Często jest argumentowane np. opłatą przygotowawczą itd. W firmach które chcą naciągać ludzi te koszty początkowo są często dość wysokie.

 

Warto zwrócić uwagę, że niektóre firmy wymagają pewnych przedpłat ale w celu weryfikacji danej osoby. Przykładowo przelew w  wysokości 1 zł, wtedy dany kredytobiorca może potwierdzić nasze dane. Z tym jednak czasem również trzeba uważać gdyż czasem może widnieć zapis, że wykonanie takiego przelewu jest równoznaczne z akceptacją jakiegoś regulaminu. W takich sytuacjach należy dokładnie prześledzić ten regulamin, czy aby nie znajdują się tam jakieś ukryte koszty lub opłaty, które póżniej będziemy zmuszeni uregulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię @Abi2087 człowieku - przestań słąć tak spam!

Żerujecie właśnie na desperacji i ludzkiej głupocie. Najpierw nauczcie się dobrze mówić po polsku a dopiero wypowiadajcie się na polskich forach a nie wklejajcie bzdurne ogłoszenia z "google translate". Po prostu włos mi się jeży jak patrze na ten wieczny spam, który nie wiedzieć czemu przychodzi mi na maila. Niestety obawiam się że nadal jest grupa ludzi którzy dają się nabrać na ich obiecywanki - dlatego bardzo ostrzegam wszystkich planujących czy też zastanawiających się na tego typu pożyczkami aby nie dały nabrać się na zadnych zagranicznych inwestorów. Nei wiem nie próbowałam ale scenariusza można się domyślać - zapewne za rozpatrzenie wniosek życza sobie parę stówek a potem ślad po nich ginie. Niestety Pani JAdziu smutna prawda jest taka, że od tak nie dostanie Pani dobrego kredytu bez biku. Naprawdę również polecam zainwestować trochę pieniędzy i zająć się oddłużaniem jeśli ma Pani taką możliwość. Podejrzewam że nawet wpakowując w to kasę lepiej się to Pani opłaci niż branie pożyczek na nie wiem jak wielkich procentach w parabankach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety wszelkie kredyty dla zadłużnych to bardzo drogie rozwiazania lepiej negocjowac z bankiem nowe warunki splaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej jest uzgodnić z dotychczasowym wierzycielem nową opcję spłaty długu niż zaciągać kolejne pożyczki. Dług będzie większy i tylko nazwa wierzyciela się zmieni. Może pomógłby kredyt konsolidacyjny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś w BIK, to z pewnością banki ci nie pomogą. Pozostają tylko firmy pożyczkowe. Przy takiej kwocie która cię interesuje, możesz skorzystać z Providenta, Zaimo lub ProfiCredit. Ale musisz się przygotować na wyższe odsetki. Możesz też próbować u osób prywatnych. Tutaj też będzie drożej niż w banku, więc zastanów się, czy warto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrą ofertę na pożyczkę bez BIK możesz znależc tu: ofertybezbik.pl Nie tylko warunki są naprawdę fajne, to dodatkowo też mają przyjazne podejście do klientów, szczególnie tych w bardzo trudnej sytuacji finansowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość david peterson

Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę rachunków, kupić dom lub kupić samochód, aby zaspokoić potrzeby finansowe rodziny? Jeśli jest to przypadek, to nie więcej martwić, bo jesteśmy tutaj jako firma pożyczki prywatnej, której głównym celem jest pomoc ludziom w potrzebie finansowej, tak ludzie w potrzebie powinien wrócić do nas za pośrednictwem poczty e-mail jako davidpetersonloanfirm@outlook.com my chętnie pomóc.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli chodzi o pożyczkę bez BIK mogę polecić stronę z której skorzystałem bezbiku.cba.pl  Wystarczy wypełnić na tej stronie formularz kontaktowy,a konsultant oddzwoni i udzieli wszelkich informacji na temat pożyczki.Można otrzymać do 25 000 zł,oczywiście bez sprawdzania BIK-u,przy minimum formalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mr luther
dzień dobry, musisz uzasadniony pożyczki, jeśli tak, to wrócić do mnie teraz za pośrednictwem poczty elektronicznej, jak johnlutherloanfirm1@outlook.com i oferują pożyczki 

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Pani Jadwigo jeśli chodzi o pożyczkę w której nie sprawdzają baz dłużników to polecam spojrzenie na portal pozyczkolandia, są tam jasne proste zasady pożyczania, pożyczki przyznawane są przez inwestorów prywatnych, rejestracja szybka i prosta. Dzięki tej stronie może Pani spokojnie pozamykać pozostałe kwestie dotyczące Pani zadłuzenia w tym providenta. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o swoje doswiadczenie to miałem podobnie, chwilówki mnie zjadły, skorzystałem z pomocy pożyczek społecznosciowych a dokładniej z pożyczkolandia, myślę że warto ponieważ są to pożyczki prywatne i sami ustalamy ile oddamy i kiedy, także takie kwestie dla mnie były bardzo ważne, spłąciłem dzięki temu chwilówki i wyszedłem na prostą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×