Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * - 1 głosów

Orange Finanse konkurencja dla T-mobile Uslugi Bankowe

Orange Finanse Orange Finanse kontra T-mobile UB Orange Finanse czy warto mieć tam konto

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Witek

Witek

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 125 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisany 07 listopad 2014 - 22:38

Ma ktoś może już tam konto w Orange Finanse? Czy jest to taka sama "wielka zmiana" jak z Sync na T-mobile Usługi Bankowe gdzie poza szatą graficzną nic się praktycznie nie zmieniło?

Czyli czy Orange Finanse to po prostu mBank (produkty bankowe dostarcza mBank) z możliwością robienia transakcji przez telefon i z aplikacją na komórę?

Tutaj to konto:

http://www.orangefin..._osobiste.phtml

A tu trochę więcej o tym koncie w którym jednak okazuje się że przelew natychmiastowy kosztuje 5 zł:

http://konto-interne...m-zainteresowac

Wszystko o finansach

#2 Finane

Finane

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 97 postów

Napisany 06 marzec 2015 - 15:58

Ostatnio miałem okazję założyć sobie konto w OrangeFinanse.com przez Internet (za pomocą przelewu weryfikacyjnego z bluemedia) i po 4h było konto już aktywne (dostaje się potwierdzenia na e-mail i SMS). Interfejs "mBankowy", dużo opcji za darmo, bonus 20zł (2x 10zł na start za samo aktywowanie aplikacji mobilnej do konta i za zakup kartą).

#3 Maklein

Maklein

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 87 postów

Napisany 13 październik 2015 - 10:25

Ja bym Orange Finanse nie skreślał. Jak ma się telefon na abonament w Orange dodatkowo, to można sporo profitów nałapać.

Jako konto dodatkowe bardzo fajna opcja. A jak się coś w przyszłości popsuje, to zamknę i adieu.

#4 Sylvia

Sylvia

1 stopień

• Użytkownicy forum
  • 79 postów

Napisany 15 lipiec 2016 - 08:08

Po Orange Finanse ludzie strasznie jadą, bo podobno tam jest blokada na koncie po jego założeniu przez Internet i trzeba iść do mBanku, żeby odblokować.

Pozdrawiam

#5 niezarejestrowany_-MarkG

niezarejestrowany_-MarkG
  • Goście

Napisany 02 sierpień 2016 - 13:06

To nie prawda. Ja założyłem i po 4 godzinach już miałem działające. Miałem poprzednio konto w mbank i różnica jest taka, że konto jest zupełnie darmowe z gwarancją przez dwa lata.

#6 niezarejestrowany_Jurek Andrzejewicz

niezarejestrowany_Jurek Andrzejewicz
  • Goście

Napisany 04 sierpień 2016 - 12:14

Wprowadzili już te dodatkowe opłaty w T-Mobile, czy nie? W BOK-u powiedzieli mi, że nic o tym nie wiedzą, a na stronie jest jak byk, że zmiany mają być na gorsze. Pytam, bo waham się między T-Mobile i Orange Finanse, a nie lubię jak mi ktoś nawija makaron na uszy.

#7 niezarejestrowany_Radoslavko

niezarejestrowany_Radoslavko
  • Goście

Napisany 22 sierpień 2016 - 08:10

Wprowadzili już te dodatkowe opłaty w T-Mobile, czy nie? W BOK-u powiedzieli mi, że nic o tym nie wiedzą, a na stronie jest jak byk, że zmiany mają być na gorsze. Pytam, bo waham się między T-Mobile i Orange Finanse, a nie lubię jak mi ktoś nawija makaron na uszy.

Tak, wprowadzili. Dlatego uciekłem z T-Mobile.

#8 Alek-klo

Alek-klo

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 2 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 09:35

też przeniosłem się z t-mobile ub do Orange finanse. Wiązało się to oczywiście ze zmianą telefonu, bo dla klientów organge są dodatkowe rabaty heheeheh

Edytowany przez Alek-klo, 09 wrzesień 2016 - 09:36 .

#9 niezarejestrowany_Bogdan

niezarejestrowany_Bogdan
  • Goście

Napisany 12 wrzesień 2016 - 09:47

też przeniosłem się z t-mobile ub do Orange finanse. Wiązało się to oczywiście ze zmianą telefonu, bo dla klientów organge są dodatkowe rabaty heheeheh

Ja przeniosłem się do Orange Finanse z dość prozaicznego powodu. Aplikacja do obsługi konta od T-Mobile powodowała u mnie atak szału. Nie wiem kto to projektował, ale powinien dostać karnego jeżyka designu i użyteczności... Bez rysika nie dawałem rady tego obsługiwać. Porażka na maxa.

#10 niezarejestrowany_Enia

niezarejestrowany_Enia
  • Goście

Napisany 26 wrzesień 2016 - 10:43

Orange Finanse na jednej z podstron wprowadziło niedawno porównywarkę.
http://www.orangefin..._osobiste.phtml

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników