Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Witek

Orange Finanse konkurencja dla T-mobile Uslugi Bankowe

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może już tam konto w Orange Finanse? Czy jest to taka sama "wielka zmiana" jak z Sync na T-mobile Usługi Bankowe gdzie poza szatą graficzną nic się praktycznie nie zmieniło?

 

Czyli czy Orange Finanse to po prostu mBank (produkty bankowe dostarcza mBank) z możliwością robienia transakcji przez telefon i z aplikacją na komórę?

 

Tutaj to konto:

http://www.orangefinanse.com/konto_osobiste.phtml

 

A tu trochę więcej o tym koncie w którym jednak okazuje się że przelew natychmiastowy kosztuje 5 zł:

http://konto-internetowe.tv/orange-finanse-czyli-bank-orange-i-mbanku-czy-warto-sie-nim-zainteresowac

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem okazję założyć sobie konto w OrangeFinanse.com przez Internet (za pomocą przelewu weryfikacyjnego z bluemedia) i po 4h było konto już aktywne (dostaje się potwierdzenia na e-mail i SMS). Interfejs "mBankowy", dużo opcji za darmo, bonus 20zł (2x 10zł na start za samo aktywowanie aplikacji mobilnej do konta i za zakup kartą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -MarkG

 

To nie prawda. Ja założyłem i po 4 godzinach już miałem działające. Miałem poprzednio konto w mbank i różnica jest taka, że konto jest zupełnie darmowe z gwarancją przez dwa lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek Andrzejewicz

Wprowadzili już te dodatkowe opłaty w T-Mobile, czy nie? W BOK-u powiedzieli mi, że nic o tym nie wiedzą, a na stronie jest jak byk, że zmiany mają być na gorsze. Pytam, bo waham się między T-Mobile i Orange Finanse, a nie lubię jak mi ktoś nawija makaron na uszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Radoslavko

Wprowadzili już te dodatkowe opłaty w T-Mobile, czy nie? W BOK-u powiedzieli mi, że nic o tym nie wiedzą, a na stronie jest jak byk, że zmiany mają być na gorsze. Pytam, bo waham się między T-Mobile i Orange Finanse, a nie lubię jak mi ktoś nawija makaron na uszy.

Tak, wprowadzili. Dlatego uciekłem z T-Mobile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też przeniosłem się z t-mobile ub do Orange finanse. Wiązało się to oczywiście ze zmianą telefonu, bo dla klientów organge są dodatkowe rabaty heheeheh

Edytowane przez Alek-klo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan

też przeniosłem się z t-mobile ub do Orange finanse. Wiązało się to oczywiście ze zmianą telefonu, bo dla klientów organge są dodatkowe rabaty heheeheh

Ja przeniosłem się do Orange Finanse z dość prozaicznego powodu. Aplikacja do obsługi konta od T-Mobile powodowała u mnie atak szału. Nie wiem kto to projektował, ale powinien dostać karnego jeżyka designu i użyteczności... Bez rysika nie dawałem rady tego obsługiwać. Porażka na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×