Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Fabio

Gdzie jest "pies pogrzebany" w pierwszych pożyczkach za 0%?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś z was wziął pierwszą pożyczkę za darmo i udało mu się ja w czasie spłacić bez odsetek i innych kosztów ale jeżeli chcecie coś dowiedzieć się o tym więcej to można zerknąć tu

 

Ja bym osobiście bał się pożyczyć na takich zasadach bo niech mi sie szef spóżni z wypłatą i zamiast tysiaka oddać musiałbym takiemu vivusowi np. 1200 zł już po kilku tygodniach...

 

"koło" pożyczkowe też nie jest dobrym rozwiązaniem. Miała wyjść ta ustawa o ograniczeniu liczby pożyczek na kwartał ale na razie cicho. Może teraz jak wódz jak przystało na "patriotę", wyjechał z kraju, zagrzać ciepłą, obiecaną posadkę i rozwalić tym razem EU więc może prace przyspieszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pierwsza pożyczka za darmo to najgorsza z ofert, jaką można zaoferować klientowi.

 

Nie zgodzę się z tym. Pożyczki/kredyty są dla ludzi myślących i to nie ma znaczenia czy na 30 dni, na 12 rat czy dwa lata. Jeżeli klient nie potrafi skalkulować swoich potrzeb oraz możliwości spłaty to nie powinien zabierać się za pożyczanie. A pierwsza darmowa pożyczka jest dobra dla tych co faktycznie potrzebują i wiedzą na 100%, że w danym okresie będzie ich stać na spłatę (odpowiedzialne pożyczanie - nawet na stronach firm pozabankowych jest często taki dział opisujący właśnie odpowiedzialne pożyczanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tym. Pożyczki/kredyty są dla ludzi myślących i to nie ma znaczenia czy na 30 dni, na 12 rat czy dwa lata. Jeżeli klient nie potrafi skalkulować swoich potrzeb oraz możliwości spłaty to nie powinien zabierać się za pożyczanie. A pierwsza darmowa pożyczka jest dobra dla tych co faktycznie potrzebują i wiedzą na 100%, że w danym okresie będzie ich stać na spłatę (odpowiedzialne pożyczanie - nawet na stronach firm pozabankowych jest często taki dział opisujący właśnie odpowiedzialne pożyczanie).

Pojawia się odwieczne pytanie o zakres wolności i spór między socjalistami (o pardo socjaldemokratami) a liberałami (oczywiście w klasycznym ujęciu). Ile Państwa w życiu obywatela itd. Zawsze będą istniały patologie systemu. Jednak nawet najlepsze prawo nie uzdrowi rynku, choć czasami zmiany mogą pójść w dobrym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×