Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
  • 0
Gość Marcin

Najbardziej korzystne karty kredytowe

Pytanie

Gość Marcin
VANQUIS BANK Karta kredytowa 
   Kredyt oferowany jest w formie limitu kredytowego 
   w karcie kredytowej VISA z początkowym limitem 1100zł.
   Wypełniając formularz zgłoszeniowy można wnioskować o kartę.
   Dodatkowo możliwość podwyższenia limitu kredytowego do 10 000zł. 
Złóż wniosek on-line: http://ho./SH7Eo
 
CITI BANK Karta kredytowa
   Premia na start do 200zł dla każdego.
   Oszczędzaj z kartą kredytową Citibank. 
   Po otwarciu konta otrzymujesz kartę kredytową. 
   Dodatkowo możliwość opłacenia  rachunków  bez prowizji.
   Z kartą kredytową można ubiegać się o nieoprocentowany
   nawet do  56  dni  kredyt  bezgotówkowy.Dzięki  karcie nie 
   przepłacasz za zakupy - gwarancja  zwrotu różnicy  w cenie
   jeżeli znajdziesz identyczny produkt w niższej cenie.
Wniosek o kartę można złożyć na stronie: http://ho./SH6cm
 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość VBPartner
Karta kredytowa VANQUIS BANK

   Do 3300 zł bez zaświadczenia o dochodach

   Limit kredytowy nawet do 5500 zł

   Wstępna decyzja w 60 sekund 

   Bez odsetek nawet 56 dni

   0 zł za wydanie karty

Vanquis Bank chce być blisko swoich Klientów i ich potrzeb,dlatego   przygotował  specjalne  rozwiązania  na  wypadek przejściowych  trudności ze  spłatą zadłużenia.

 

Krok 1 - Wypełnij wniosek na stronie:  kartakredytowa.cba.pl

Krok 2 - Otrzymasz szybką decyzję

Krok 3 - Oddzwonimy,aby potwierdzić dane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Karta kredytowa to jeden z bardziej zagmatwanych produktów bankowych. Nieumiejętne obchodzenie się z kartą kredytową może powodować efekt ,,wiecznego zadłużenia”. Efekt ten polega na wykorzystaniu pełnego limitu na karcie, który po okresie bezodsetkowym obarczony jest oprocentowaniem długu np. 12 % w skali roku. Do momentu aż nie spłacimy całego zadłużenia odsetki naliczane są od wysokości długu. Miesięcznie spłacamy tzw. minimalną kwotę do spłaty np. 5 % kwoty zadłużenia. Niefrasobliwi klienci banków, po spłacie kwoty minimalnej wykorzystują ją ponownie. W ten sposób zadłużenie na karcie nigdy nie znika!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Gość Frania

Ja mam Mastercard World u nich i jestem zadowolona. Sporo podróżuję służbowo, przynajmniej raz w miesiącu, a dzięki tej karcie mogę korzystać np. z saloników VIP na lotniskach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Gość Frania

Jeśli spełniasz określone warunki to karta jest za darmo. Dokładnie to byś musiał sprawdzić na stronie, ale wydaje mi się, że chyba średnio 10 transakcji bezgotówkowych miesięcznie trzeba zrobić na kwotę 5000 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam kartę kredytową z https://www.santanderconsumer.pl/karty-kredytowe/karta-visa-media-markt,5.html i wyrobienie jej jest darmowe. A jeśli chodzi o czas to w zależności jak ją zakładasz jak robisz to w oddziale sklepu Media Mark to przy okazaniu dowodu oraz potwierdzenia wysokości otrzymanych dochodów dostajesz kartę wraz z pinem od ręki. A jak chcesz jeszcze mieć kartę imienną to wysyłają ją pocztą i osobno dostaje się pin i osobno kartę. Tak samo jest gdy zakłada się kartę telefonicznie. Także się na nią czeka. Ale nie dłużej jak na normalną kartę bankomatową. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tzn tak karty kredytowe to z jednej strony dobre rozwiązanie ponieważ jeśli jesteś na zakupach nie musisz nie musisz zastanawiać się nad tym czy masz jeszcze jakąś gotówkę w portfelu czy też nie. Z drugiej strony natomiast trzeba wszystko rozbić z głową ponieważ karty kredytowe mogą też doprowadzić do długów. Najlepiej to sobie poczytać o plusach i minusach kart kredytowych i sprawdzić porównywarka kart kredytowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×