Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Finane

Filarum

Rekomendowane odpowiedzi

filarum_old.png

 

 

 

Filarum.pl należy do Rapid Finance (w której skład wchodzi także SohoCredit) i oferują od niedawna pożyczki-chwilówki na kwoty od 100zł do 2500zł na okres do 30 dni z możliwością przedłużenia (koszty przedłużenia można obliczyć na ich stronie).

Warunkami otrzymania pożyczki są: wiek od 21 do 70 lat, obywatel Polski, brak zadłużeń w BIG, KRD, ERIF.

Opłata weryfikacyjna 1 grosz. Posiadają konta bankowe w BZ WBK, PEKAO, PKO BP, Alior Bank, mBank. Decyzja w kilka minut od otrzymania przez nich przelewu weryfikacyjnego.

 

Przykładowa pożyczka:

Pożyczka 250.00 zl

Prowizja 70.27 zl

Razem do spłaty 320.27 zl

RRSO 1936.3%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czytałem że Firlaum sprawdza prawie wszystkie rejestry dłużników

Teraz już spora część firm może sprawdzać nawet BIK, ale chyba nie zawsze to robią. Filarum pewnie teraz zyskuje na intensywnych kampania reklamowych, ale np. z pierwszą pożyczką w promocji to zostali daleko w tyle. Np. Vivus ostanio podniósł do 2500 zł pierwszą darmową pożyczkę. Extraporfel i Lendon 2000 zł, a tu mamy ciągle 1000zł.

No wiem, że cała masa firm w ogóle nie ma takiej promocji, ale to jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm. Tak uogólniając to w sieci ludzie piszą w miarę dobre opinie o Filarum antyhaczyk.bl...filarum-pl-opinie-pierwsza-pozyczka.html

Fakt, że Filarum kiedyś dawało tylko 500 zł jako pierwszą pożyczkę za darmo, ale od tego czasu rynek się mocno zmienił. Jak korzystam tylko z darmowych. Poza promocją wg. mnie są za drogie, ale skoro jest taka możliwość, bo konkurencja wymusza, to czemu nie skorzystać.

Edytowane przez Sylvia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×