Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
braciszek

Jaki hosting na portal i forum finansowe

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zapytać o to, jaki hosting polecacie dla strony finansowej opartej na systemie Joomla. A więc na pewno wymagane PHP i MySQL. Z tym, że najlepiej żeby zadziałała Joomla 3, a słyszałem, że są tam jakieś dodatkowe wymagania, choć się na tym nie znam. Podobno coś trzeba ustawić na serwerze, tak więc dobrze żeby był szybki kontakt z pomocą techniczną. Dodatkowo planuję także postawić forum. Jaki serwer wybrać? Na innym forum ktoś pisał żeby brać konta bez limitu transferu. Takie znalazłem np. w nazwa.pl - czy ktoś z was korzystał z usług hostingowych tej firmy? Jeżeli tak to proszę o opinie. Ewentualnie którą inną firmę hostingową wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Na Joomle wystarczy każdy dobry hosting zobacz sobie tabelę porównawczą, ceny i jak ludzie głosują:  http://www.kix.com.pl/uslugi-hostingowe . Generalnie musisz mieć dobry hosting współdzielony.  Nazwa.pl wprowadziła teraz podwyżki cen więc nie wiem czy na jeden serwis warto wywalać ponad 500 zł rocznie. Dobry jest linuxpl.com, Proste, Home także Progreso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek może być hosting za 60-100zł rocznie np. kei.pl, ovh.pl - jak zobaczysz że się strona/forum rozrasta i potrzbebuje większych parametrów to możesz przejsć na większy pakiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście jak na sam początek ( bo to są najtańsze hostingi jakie znalazłem) mogę polecić jupe.pl i laohost.pl cena w granicach 30-40 zł rocznie (już nie pamiętam dokładnie) ale nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. Z tego co pamiętam jupe.pl należy chyba do hekko, po prostu zrobili sobie drugą marką z ofertą tanich hostingów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam problem z nazwą.pl. Okropnie drogo. Do niedawna oferowali w pakiecie z hostingiem kasperskiego, ale teraz już nie oferują nic a kasa ponad 200zł rocznie. Pewnie Lukasz ma rację. Lepsze doświadczenia miałam z OVH. U nich nie będzie problemu z rozszerzeniem usług. Jednak jak Cię dopadną pirackie roboty, to mogą nie dać rady Ci pomóc nawet ich konsultanci, z którymi  można kontaktować się telefonicznie. Wiem co mówię, bo miałam taki problem z Joomlą. Jak chcesz mieć prawdziwy biznes a nie zabawę, to pomyśl o profesjonalnej opiece nad stroną. Mogę polecić NT SOLUTION, zajmą się także pozycjonowaniem częściowo gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to biznes-host ma dobrą ofertę. Tutaj sobie zajrzyj https://biznes-host.pl/www/ Ja nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów w przeciwieństwie do tego co się działo, gdy wykupywałem hosting w innych firmach. U nich stronki śmigają dobrze i nie ma żadnych dziwnych awarii. Poza tym ceny mają ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ!

Posiadam kod polecający na konta hostingowe MyDevil.net obniżający cenę zamówionego konta o 20%

Kod polecającego: 43B2ZYF1PX

Dlaczego MyDevil.net ?

Stawiają na możliwości: można uruchamiać aplikacje napisane w niemal dowolnym języku: PHP (w tym nawet w 5.6), Pythonie, Ruby, Node.js, Perl, C, C++, D, Lua, Erlang, TCL/TK, Pascal. Dają dostęp do repozytoriów kodu, udostępniają bazy MySQL, PostgreSQL, MongoDB czyli istny raj dla Webdeveloperów którzy szukają gotowego, wydajnego środowiska do pracy :D

Z moim kodem otrzymasz 20% upustu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to bym uważał  na wszystkie "krzak hostingi", bo niby tanio ale człowiek tyle nerwów na tym zje, że to szok. Jak się chce coś z supportem załatwić, to trzeba się po prostu maksymalnie uzbroić w cierpliwość. Lepiej dołożyć, a kupić dobry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam jest bardzo droga, mówię o domeny.pl Po co to sugerujesz? Trzymam wszystkie serwisy na Firehost, jakoś mi serwer nie sprawia problemów, a usługa śmiesznie tania. Mam wybór panelu zarządzania. A ty masz taką możliwość na swoim serwerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli stronka typu joomla lub wordpress to polecam hosting z dodatkowym zabezpieczeniem tzw. Sitelock + skaner anty malware coś takiego posiada w ofercie home, ovh i jeszcze kilka większych firm hostinowych ze względu na ciągłe luki i włamania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hosting oferuje także Agencja interaktywna Ideo Sp. z o.o., tutaj znajdziesz więcej informacji na ich temat - http://ideo.bravesites.com/. Z tego co można znależć na ich firmowej stronie www wynika, że w ofercie hostingowej znajduje się m.in. indywidualne administrowanie kontem pocztowym, dostęp do ftp, bezpłatne utrzymanie subdomeny, indywidualne dobieranie parametrów usługi, obsługa najpopularniejszych protokołów pocztowych: SMTP, POP3, IMAP4, obsługa MySQL, PostgreSQL, PHP, autoryzacja SMTP oraz codzienne kopie bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hosting to w firehost, mam tam konto dzielone od kilku lat, wszystko działa pierwsza klasa, nie sprawia żadnych problemów.

Najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie pakietów. Jeśli zrobicie to z głową, to wszystko będzie w najlepszym porządku.

Porządne konta dzielone nie muszą być drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat na Firehost, mały hosting, a niezawodny i z bardzo dobrym supportem. Przynajmniej w moim przypadku zdecydowanie usługa się sprawdza, nie sprawia problemów. Duży plus za to, że mają darmowe testy i opcję wyboru panelu zarządzania. Nie kojarze, żeby ktoś ten wybór udostępniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×