Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
LoanPartner.pl

Darmowe chwilówki, pożyczki przez internet, Porównaj oferty 25 firm.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Ofert chwilówek na rynku jest mnóstwo i wszystkie kuszą POŻYCZKĄ ZA DARMO. Ciężko się w tym połapać i wybrać najlepszą dla Nas ofertę. Nie każdy wie, że darmowa pożyczka przysługuje tylko dla NOWYCH klientów. Kolejny haczyk to fakt iż niektóre firmy należą do jednej spółki. Co to dla Nas oznacza?

 

Biorąc darmową pożyczkę w firmie X należącej do spółki A otrzymujemy rabat 100% dzięki czemu oddajemy tyle ile spłaciliśmy. Kolejną pożyczkę również darmową chcemy wziąć w firmie Y, lecz ona też należy do spółki A. W takiej sytuacji zostanie nam naliczona prowizja pomimo tego, że bierzemy pożyczkę w innej firmie.

 

Jeżeli chcesz wziąć chwilówkę i szukasz RZETELNYCH INFORMACJI o pożyczkodawcach zapraszam Cię na stronę:

 

LoanPartner.pl

 

Jeżeli informacje na stronie są niewystarczające, wejdż w zakładkę kontakt, lub napisz do mnie na forum. Pomożemy i doradzimy - nie naciągamy, zależy nam na zadowolonych i stałych klientach.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest skorzystać w takim przypadku z zestawień darmowych pożyczek. Proponuję zajrzeć sobie na tę stronę:

https://twojapierwszachwilowka.pl

Jak możecie sobie zobaczyć jeest tutaj lista wszystkich firm pożyczkowych, które udzielają tak zwanych darmowych pożyczek. Najlepsze oferty aktualnie mają

Wonga

szybka gotówka

vivus

moneyman

netcredit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olga231

Jeśli pożyczam to tylko w https://www.netpozyczka24.pl

gdzie mam do swojej dyspozycji aktualne informację, wiarygodne firmy pożyczkowe i sprawdzone oferty pożyczek przez internet na uproszczonych warunkach. Bez opuszczania domu mam możliwość uzyskania szybkiej pożyczki na swoje konto bankowe lub za pośrednictwem np. czeku realizowanego w placówce Poczty Polskiej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tun6
Promocyjna chwilówka dla nowych klientów
Pożyczka w 15 minut przez internet, do wysokości 3000 zł za darmo na 60 dni. Dodatkowym atutem wymiennych warunków, jest uproszczona forma aplikacji, która ogranicza się do krótkiego wniosku online. Do wniosku o pożyczkę online, pożyczkobiorca powinien przygotować dowód osobisty telefon i numer konta bankowego. Nowi klienci muszą zrealizować przelew weryfikacyjny z własnego rachunku bankowego na kwotę 1 grosza. Szczegóły na >> https://www.netpozyczka24.pl/vivus-opinie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecamy chwilówek z prostego powodu - bardzo wysokie oprocentowanie oraz koszty. Naszym klientom proponujemy pożyczki przez internet bez zaświadczeń gdzie nie wymaga się dosyłania zaświadczeń o zarobkach a dla tych, którzy posiadają zdolność kredytową, stałe dochody polecamy pożyczki bankowe online przez co sama długość spłaty zobowiązania oraz jej koszty są bardzo atrakcyjne. Jest to oferta skierowana bezpośrednio z banków takich jak Alior Bank, Santander, Getin oraz wiele innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość helenana

Ja przestrzegam wszystkich, żeby 10 razy się zastanowili przed wzięciem jakiejkolwiek chwilówki. Mają duży % i właściwie nigdy się nie opłacają. Wiem, bo sama wpadłam w spiralę zadłużenia... komornicy, windykatorzy i groźby... nie polecam :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie brałem. Znam jednak kilka osób, które się przez to zadłużyły. Z drugiej strony jak sobie patrzę na niektóre oferty takich szybkich pożyczek to nie są złe. Chodzi mi tutaj oczywiście o promocje darmowych pierwszych pożyczek. W rękach odpowiedniej osoby może być to lepsza opcja niz pożyczka w banku ( jeśli oczywiście dana osoba wie, że na 100% będzie miała za co tę pożyczkę za miesiąc spłacić). Zerknij sobie tutaj https://loando.pl/wpis/pozyczki-chwilowki-bez-bik na stronie jest kilka informacji o tym jak korzystać z kalkulatora odsetek oraz jak wyliczyć sobie mozliwe koszta pozyczki. Możesz poczytać sobie o tym jakie firmy sa polecane. Dobrze jest poczytać sobie również opinie o firmach pożyczkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek

Każdy serwis z dobra ofertą jest ok, ale pamiętajmy też, że liczy się bezpieczenstwo i weryfikacja.

Ja pieniędzy szukałem na https://www.bankier.pl/smart - dlatego, że oprócz chwilówek są też dobre oferty na kredyty i pożyczki gotówkowe, w opcji na raty lub nie.

Dla tych co mają już jakieś pozyczki są też kredyty konsolidacyjne czy wskazówki jak dostać pożyczkę ze słabym Bikiem. ZObaczie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×