Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Karolina

Proszę o pilna pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina

Jestem w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Mój tato w 2008r. miał wypadek i od tej pory mimo ciężkiej pracy na etacie a nawet na dwóch nie dajemy rady i praktycznie nie starcza na życie. A kredyty i pożyczki braliśmy na leczenie i rehabilitacje. Jeden kredyt drugi trzeci i tak się tego uzbierało 25 tysięcy. To jest to co jest tylko na mnie nie licząc tego co jest na mame ok 80 tysięcy.Nie mam już siły ani ochoty zyć. Jedyne co mnie trzyma przy zyciu jest świadomość że beze mnie sobie nie poradzą. A teraz może krótko o wypadku taty 5 sierpnia 2008 r godzina 16:58 syrena OSP tato pobiegł 10 minut póżniej wiadomość Jacek miał wypadek nie wiadomo czy przeżyje. Milion myśli na minutę. Okazało się że kierowca był pod wpływem alkoholu. Prosze wszystkich dobrych ludzi o pomoc. dorotamu301@gmail.com aders kontaktowy. 

Z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×