Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BebQltu

Podobają mi się platformy kantorowe gdzie i po dostępnym kursie i po kursie własnym jest mozliwość wymiany, teraz chętnie na gieldawalut.com kupuję z 80% zniżką na caly miesiąc, koszt tak mały w tym momencie że nawet nie liczę tych groszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krsitiee

Tak samo idealnie funkcje kantoru i platformy społecznościowej łączy Amronet i mam całkowitą pewność, że solidnie podchodzą do tematu, nigdy się nie opóżnił żaden przelew itd, nie pojawiła żadna opłata jakiej bym się nie spodziewała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość concord

Błyskawiczne i bezpieczne  wymiany z niskim spreadem realizuje Pluskantor.pl, pierwsza darmowa- także można najkorzystniej jak to w ogóle możliwe wykonać jakieś ważne przewalutowanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JakTo

Fajnie, wkrotce planuję przewalutowanie więc może się przydać. Już kiedyś wymieniałem przez net i mam konto walutowe. W Pluskantor.pl kurs jest lepszy niż w kantorze w którym jakiś czas temu kupiłem walutę, zachęcające:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gamarat

Skoro tak to sądzę, że warto też abyś zerkną na platformę gieldawalut.com, tutaj też jest bonus- na miesiąc dostaniesz 80% zniżki od kosztu jakim jest niewielka prowizja, jeśli planujesz kilka przewalutowań to na uważam ze warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniks

Nie powiem- każda z promocji jest atrakcyjna. Mimo wszystko nie chcę ciągle w innym kantorze wymieniać, na zasadzie że dziś tu najtaniej. Tym bardziej że konto na platformie Amronet założyliśmy już kilka lat temu, jestem zadowolona od początku, a teraz jeszcze platforma została unowocześniona, przy czym nic nie podrożało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniek

Osobiście korzystam z usług kantoru Amronet już od kilku lat i jestem bardzo zadowolony z jakości usług. Jego główną zaletą jest szybkość transakcji, dzięki czemu kasę dostajemy błyskawicznie i bez żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maria

Wymieniałam przez kilka różnych platform internetowych, na pewno  nie wszystkie poznałam jeszcze, jednak na razie zaprzestałam "testów" jako że często teraz muszę kupować EUR przy czym platforma Gieldawalut.com okazała się po prostu świetna, poza korzystną wymianą usługa realizacji przelewów międzynarodowych działa zaskakująco wręcz sprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Antawa

przez Amronet faktycznie warto wymieniać walutę, super że w czasie rzeczywistym można wymieniac po kursie platformy, nawet w dni wolne od pracy z kosztem maks. 0,2% ktory można obniżyć dzięki opcji cashback 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Ostatnio wymieniłam w Amronet.pl dość dużą sumę pieniędzy i kurs rzeczywiście bardzo fajny ale pobrali prowizję w formie ponad 1$ plus jak chciałam wypłacić pieniądze do mojego banku to kolejna prowizja ucięte 2,5$. Kolejną wymianę już zrobiłam w walutomat.pl i cinkciarz.pl kurs może troszkę gorszy ale widzę ile dokładnie dostanę na moje konto nie ma żadnych ukrytych kosztów o których dowiaduje się w trakcie transferu. Jak podliczyłam tamte koszty to wyszło mi dokładnie na to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość taddy

E-kantory przeważnie zamieszczają info o kosztach przelewów do różnych banków, przynajmniej na stronce Pluskantor.pl jest taka informacja zawarta, także to mnie na pewno nie zaskoczy. Fajnie się tu wymienia walutę, bo bardzo szybko, względem cen tez nie mam zastrzeżeń, kantor nie pobiera prowizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu wymieniam tylko na Waluteo. Jest mi naprawdę wygodnie - nie chodzi tylko o oszczędności. Jednak wymiana na mieście oznaczała kursik do bankomatu, kursik do kantoru i dalej chodzenie z walutą po mieście. Online to dwa przelewy. Ale wraca kwestia ceny i spreadu. Często handluję walutą - u nich spread na euro jest poniżej grosza. Przy takich warunkach opcji wymiany waluty jest dużo więcej, bo niewiele potrzeba żeby kurs się nieco polepszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cethlon

Tu masz rację, często dzięki internetowym przewalutowaniom można kupić walutę tanio a póżniej drożej sprzedać i na tym zarobić. Jak mam wolne środki tak działam na platformie Gieldawalut.com. Wszystko w jednym miejscu, szybko i komfortowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebka

Takich transakcji z korzyścią dla siebie zrealizowałam kilka przez Amronet.pl. Platforma posiada i opcję kantoru i społecznościową, także można kombinować w zależności od potrzeb, ponadto bardo niski koszt, co też jest istotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie... Mam tę wątpliwą przyjemność być posiadaczem kredytu we frankach. Od jakiegoś czasu wymieniam pieniądze na rate w kantorze internetowym kantor ekspert. Przeszukałem cały internet wzdłuż i wszerz i okazało się że to właśnie ten kantor ma najlepsze kursy dla franka. Na inne nie ma sensu patrzeć ponieważ ich kursy są gorsze o nawet 2 grosze. Jeżeli ktoś chce zaoszczędzić na spłacie i szuka dobrego kantoru to polecam kantor ekspert. Radze zadzwonić do nich przed wymianą i poprosić o lepszy kurs. Uwierzcie, dadzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rudipablo

Taniej widziałem na Gieldawalut.com:)  I okazuje się że na stałe dają zniżkę 20% na prowizję. Oferta sądzę interesująca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość holfer

Wymiana waluty to jedna z wielu usług ktore realizuję internetowo. Ponadto często w ten sposób m.in. robię zakupy czy też płacę rachunki. Jest to niesamowita wygoda, a w przypadku przewalutowań także oszczędność. Najwięcej ile zaoszczędziłem w firmie na wymianach przez Pluskantor.pl to na razie 1300 zł w 1 miesiącu, a więc naprawdę dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwka

Słyszałam, że najtaniej można kupić walutę na takich platformach gdzie samodzielnie się kurs ustala, jeszcze nigdy nie próbowałam w taki sposób. Przejrzałam na razie kilka takich ofert,m.in. Gieldawalut.com gdzie warunki współpracy wydają mi się najlepsze i ogólnie strona przejrzysta, szyfrowana co ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość spiżowa

Po tzw. własnym kursie, czyli właśnie takim jaki Ty preferujesz możesz wymieniac też przez platformę Amronet, a polecam dlatego że sama korzystałam już kilkanaście razy, firma sprawdzona i uczciwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arnoldi

Przez pluskantor.pl wymieniałem nie raz. Tutaj inaczej, nie społecznościowo tylko sprzedaż-zakup jak w tradycyjnym kantorze. Prosta, szybka w realizacji usługa przewalutowania. Różnica jednak diametralna pomiędzy pluskantorem a kantorami na mieście- w kursach i kosztach przewalutowania. Oszczędza się sporo na jednym i drugim, nawet nie pobierają prowizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×