Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BETTI

PRECZ  Z TAKIMI CHWILÓWKAM!!!

Oni żerują tylko na biednych ludziach,bo wiadomo człowiek,który ma pieniadze nie pójdzie do takich "OSZUSTÓW",

którzy jeżdzą za pieniadze biednych ludzi drogimi samochodami!!!

Trzeba z  ty skończyć raz na zawsze.

Bedziemy wspólnie działac i zabraniać im wklładania do skrzynek ulotek o ich istnieniu,oraz zakładanie w kazdym mieście i miasteczku swoich siedzib!!!!!!!

PRECZ Z NIMI!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregorii

Widzę,że jest nas coraz więcej,którzy walczą z "OSZUSTAMI".

Proszę zabrać się za "OSZUSTÓW" z chwilówek NOBILON z siedzibą w Włocławku,tam jest dopiero "MAFIA"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyobrażcie sobie,że nie wiem,tak ja zwą "KIEROWNICZKA"...ha,ha obkleja po nieuregulowaniu raty w nastepny dzień drzwi wejściowe z nazwiskami osoby,która spózniła się jeden dzień z zapłatą.

Jest arogancka i  zastrasza przez telefon!!!

Ludzie do czego to doszło,my nie możemy na to pozwolić!!!!

UWAŻAJCIE NA NOBILON - chwilówki i nie bierzcie od nich!!!!

Pozdrawiam  i współczuję wszystkim ,którzy maja u nich chwilówki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregorii

Widzę,że jest nas coraz więcej,którzy walczą z "OSZUSTAMI".

Proszę zabrać się za "OSZUSTÓW" z chwilówek NOBILON z siedzibą w Włocławku,tam jest dopiero "MAFIA"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyobrażcie sobie,że nie wiem,tak ja zwą "KIEROWNICZKA"...ha,ha obkleja po nieuregulowaniu raty w nastepny dzień drzwi wejściowe z nazwiskami osoby,która spózniła się jeden dzień z zapłatą.

Jest arogancka i  zastrasza przez telefon!!!

Ludzie do czego to doszło,my nie możemy na to pozwolić!!!!

UWAŻAJCIE NA NOBILON - chwilówki i nie bierzcie od nich!!!!

Pozdrawiam  i współczuję wszystkim ,którzy maja u nich chwilówki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejek

Wybacz Gregorii ale Twój post to jakieś chore pomówienia! Najlepiej jakby każdy brał kredyt ale potem nie spłacał, no nie? Czy wy ludzie nie wiecie, że czasami trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów? Kredyt, to kredyt - albo spłacasz albo nie i masz problemy... Nikt za darmo za Ciebie tego nie spłaci. Irytują mnie takie komentarze i to jeszcze prześmiewcze, które obrażają ludzi. najlepiej oceniać kogoś jak się go nie zna... Przedszkole!!!

Pracowałem w Nobilonie ponad 3 lata! Świetna i zgrana ekipa, dobre wypłaty, nie ma na co narzekać! Narzekają tylko Ci co mają problemy na własne życzenie!! Podkreślam, że jako były pracownik tej firmy mogę ją polecić każdemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy

Wszyscy macie żle w głowach, że żyjecie. To, o czym tutaj piszecie lub piszesz (jeśli sam ze sobą tworzysz tą rozmowę) to same pomówienia. Dla obserwatora jest to oczywiste. Wystarczy spojrzeć tylko na to, że w każdym praktycznie poście jest mnóstwo błędów. Styl pisania jednak przemawia za tym, że jesteś niedowartościowanym hejterem, który stworzył sam dla siebie tą durną polemikę, aby zbudować swojego ego na podstawie pomówień firmy, która nie udzieliła Ci pożyczki, a o której nic tak naprawdę nie wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z całym szacunkiem dla wypowiadających się tutaj.Nikt nie ma prawa wejść Ci do domu bez Twojej zgody. Skończyły się czasy "panów w skórach"...serio...posty, które mówią o tym,że DAIGLOB zabiera sprzęt,to pewno pisane sąprzez ich pracowników. Nie musicie nikogo wpuszczać, nikt z policją nie wparuje, komornik zanim wejdzie to na rachunek bankowy a nie do domu. 

Umowa jest żle skonstruowana, na niekorzyść obu stron.  

Windykacja to kretyni, a telefoniczni pracownicy powinni leczyć się psychiatrycznie.  

Prawda jest tylko w tym,że jak potrzebujesz kasy, a jesteś w podbramkowej sytuacji, to oni za przeproszeniem, "całują Cię po tyłku", żebyśzostał ich klientem...dopóki płacisz, wszystko git, jak się powinie no choćby raz, rozpoczynają się totalne cyrki...Krzyki, nachodzenie, zastraszanie, odwiedziny po kilka razy w tygodniu, nawet w niedzielne przedpołudnie, oszukaństwo na całej lini, jeżeli chcesz cokolwiek ustalić w kwestii spłaty...Łażą też wieczorami, jak tacy k**wa cicho-ciemni...  można się przstraszyć.

Wiem to,bo miałam do czynienia z różnymui metodami tej firmy.Strsznie się zestresowałam na początku, bo pierwszy raz takie chamstwo mnie spotyka,ale dzięki radom na podobnych forach oraz poradom prwnym i rozmowom z ludżmi w sytuacji podobnej do mojej już wiem, co oni mogą, a czego nie.

Polecam raport UOKIK na ich temat. Dlatego przestańcie straszyć ludzi,że ktoś przyjdzie i zabierze im lodówkę, bo tak nie będzie. Tonie Ameryka Południowa,że ktoś Ci wparuje do domu i wyniesie wszystko...

Jeszcze jest prawo , a mimo,że ktoś jest dłużniekiem, to niewątpliwie takie prawa ma. 

Nie dajcie się zastraszać. Powoli spłacajcie i powodzenia wszystkim życzę...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek

To zwykli oszuści śmiecie w gajerach.nie bierzcie tam kredytow.powinni ich pozamykać wszystkich.pajace i debile nic więcej.karabin wziac i strzelać jak do kaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Witam, ja mam ogromny problem spozniam sie ze splata juz kilka dni. Zadzwonil do mnie Pan i powiedział ze wchodzi do mnie jutro z Policją po telewizor. Bardzo się boję.Mieszkam sama z synem, co ja mu powiem,nie wiem co mam zrobić. Siedzę w domu po ciemku, udajac, że mnie nie ma. Naprawdę nie wiem co mam robić. Joanna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Proszę o pomoc podpisałam chwilowke na 1000 zł z przewlaszczeniem sprzętu mogą mi go zabrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, tak to jest już z takim pożyczkami że trafiają na nie osoby, które po prostu w banku nie mają najmniejszych szans na kredyt i szukają alternatywnych możliwości pozyskania gotówki. Choć z drugiej strony trzeba przyznać że takie osoby po części same działają na swoją nie korzyść bo wygląda to najczęściej tak że jest radość że ktoś w ogóle chce im dać pożyczkę, a nie patrzą już na to co jest zapisane w umowie, czy jak wysokie stawki podane są w harmonogramie spłaty. Liczy się tu i teraz, to że teraz mamy dopływ gotówki a co będzie póżniej... Jak poprzednik pisze, znacznie korzystniejszą opcje znajdziemy już w Providencie, tym bardziej w opcji samoobsługowej, tyle że prawda jest taka że firma taką ofertę daje tylko nielicznym z najlepszą zdolnością i historią kredytową a tym którzy mieli już jakieś zadłużenia (nawet nie znaczne) pozostaje opcja znacznie droższej pożyczki domowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Najgorszy para bank. Niegrzeczni, niesympatyczni, chamstwo. Biorąc pożyczkę 1500 zł spłacam miesięcznie 365 zł. Chcąc spłacić całość owszem mogę ale 1500 + rata 365 . Złodzieje  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie polecam !!! 

 

Ani pracy w tej oszukanej firmie ani brania jakich kol wiek pożyczek od nich i firm powiązanych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darek

Ja korzystałem u nich z pożyczki. Według mnie mają niskie koszty. Wszystko spłaciłem w ciągu 2 tygodni i jest ok. A gotówka bardzo mi się wtedy przydała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×