Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Nowa11111

opinia o firmie FINANSE GROUP sp.zoo W-wa Al. Jerozolimskie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monia

Powiem wam ze byli zniesmaczeni jak powiedzialam ze nie podpisuje umowy nie przyjade do warszawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość W

Mam zamiar się z nimi sądzić.Pełnomocnik Zarządu, który celowo wprowadził mnie w błąd zapewniając, że wpłata na Fundusz Poręczeń jest wystarczająca do zabezpieczenia umowy, gdy zgłosiłam taką wątpliwość czytając zapisy umowy, mało tego namawiał do szybkiej wpłaty na Fundusz, polecając bank Millenium w sąsiedztwie. Wszystko kłamstwo, a w umowie zapisy niejednoznaczne. Gdy zaniepokojona brakiem wypłaty pożyczki zadzwoniłam do niego,  wszystkiego wyparł mówiąc, że trzeba było czytac umowę. Jego szef, członek zarządu powtórzył to samo, nie dając wiary moim tłumaczeniom. Napisałam odstąpienie od umowy, w którym podałam powód- nieuczciwość pana Zenona - wprowadzenie w błąd , zaniosłam do siedziby spółki i wręczyłam panu Zenonowi. Nie czytając pisma złożył pod nim swój podpis i pieczątkę, tym samym potwierdzając jego treść. Podpisał, że wprowadził mnie w błąd. Z tym mam zamiar iść jutro do Rzecznika Praw Konsumenta, a potem do sądu. 

Może więc pozew zbiorowy? 

witam

uprzejmie prosze o kontakt. Jestem w takiej samej sytuacji co Pan. Mój mail wojked79@icloud.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą firmą to już niejedno się słyszało. Zasada jest prosta, jak ktoś chce przedpłaty to niestety ale będzie to oszustwo. Do wszystkich pokrzywdzonych. Ci co mają jeszcze czas na odstąpienie od umowy niech zrobią to jak najszybciej, póżniej będzie tylko gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podpisuje się pod pozwem zbiorowym. Proszę o kontakt inne osoby wprowadzone w błąd przez te firmę. Przemo-a@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą firmą to już niejedno się słyszało. Zasada jest prosta, jak ktoś chce przedpłaty to niestety ale będzie to oszustwo. Do wszystkich pokrzywdzonych. Ci co mają jeszcze czas na odstąpienie od umowy niech zrobią to jak najszybciej, póżniej będzie tylko gorzej.

Dokładnie, nie wpłacać niczego na poczet przyszłej pożyczki! Ludzie, myślcie trochę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa11111

Uwaga firma zmieniła nazwę na MONEY-EXPRESS sp. zoo Warszawa ul. Marszałkowska 111 oraz Al. Jerozolimskie 85 lok. 21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Witam, ja również mam z nimi problem. 11.09.2015 roku wypełniłem wniosek o pożyczkę, w którym pracownik działu handlowego powiedział abym opisał swoją sytuację finansową, w której obecnie jestem i wpłacić 6% kwoty pożyczki na fundusz poręczeń. Umowa została mi wypowiedziana za dane niezgodne z raportami z baz BIK i BIG. Po dwóch miesiącach ponowiłem wniosek (24.11.2015) po czy musiałem wypełnić nowy wniosek z danymi raportów baz KRD, ERIF, BIK i BIG (25.02.2016). Do tej pory cisza z ich strony oraz fundusz poręczeń nie chce mi zwrócić kwoty prowizji, którą wpłaciłem przez bank millenium. Proszę o pomoc. Mój e-mail : kierowcazawodowy122@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Witam, ja również mam z nimi problem. 11.09.2015 roku wypełniłem wniosek o pożyczkę, w którym pracownik działu handlowego powiedział abym opisał swoją sytuację finansową, w której obecnie jestem i wpłacić 6% kwoty pożyczki na fundusz poręczeń. Umowa została mi wypowiedziana za dane niezgodne z raportami z baz BIK i BIG. Po dwóch miesiącach ponowiłem wniosek (24.11.2015) po czy musiałem wypełnić nowy wniosek z danymi raportów baz KRD, ERIF, BIK i BIG (25.02.2016). Do tej pory cisza z ich strony oraz fundusz poręczeń nie chce mi zwrócić kwoty prowizji, którą wpłaciłem przez bank millenium. Proszę o pomoc. Mój e-mail : kierowcazawodowy122@wp.pl

Zmienił mi się adres e-mail i obecny to marecki87@vp.pl , a adres e-mail podany w ogłoszeniu jest już nieaktualny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Ta sama firma to ekspress-Money i jeszcze inne nazwy. Wszędzie jest ten sam prezes pan norbert.... Na chwilę obecną mam sprawę założoną przeciwko tym firmom i poszukuję osób, które czują się oszukane przez te osoby.

Pozew na chwilę obecną ma już status pozwu zbiorowego, ponieważ w dalszym ciągu zgłaszają się osoby. Dziś nawet prezes łaskaw był zadzwonić do mnie i próbował mnie straszyć... Grzecznie się rozlaczylam...

Tak więc jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony proszę o kontakt: iwonka80legiunia@Gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Ta sama firma to ekspress-Money i jeszcze inne nazwy. Wszędzie jest ten sam prezes pan norbert.... Na chwilę obecną mam sprawę założoną przeciwko tym firmom i poszukuję osób, które czują się oszukane przez te osoby.

Pozew na chwilę obecną ma już status pozwu zbiorowego, ponieważ w dalszym ciągu zgłaszają się osoby. Dziś nawet prezes łaskaw był zadzwonić do mnie i próbował mnie straszyć... Grzecznie się rozlaczylam...

Tak więc jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony proszę o kontakt: iwonka80legiunia@Gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Teraz działają pod nazwą Kancelaria Finansowa AD REM Sp. z o. o. (działalność założona 04.12.2015 r.) i wszystko identycznie działa, czyli współpracują z Funduszem Poręczeń Gwarantowanych Piotr Rutkowski jak we wszystkich przypadkach. Ja wpłaciłam prowizję 8% 08.04.2016 r. i oczywiście straciłam pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Prostuję, działalność Funduszu Poręczeń Gwarantowanych - Piotr Rutkowski jest od 04.12.2015 r., zarejestrowana w Legionowie z siedzibą w W-wie Al. Jerozolimskie 11/19/33A, a AD REM działa od 08.10.2014 r., prezes Mariusz Janowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

no i kolejne sprostowanie, W-wa Al. Jerozolimskie to oczywiście adres AD REM, a fundusz jest na Świętokrzyskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość M.

Witam,

 ja również wpłaciłam środki na fundusz poręczeń i teraz abym uzyskała ich zwrot mówią że mam wysyłać do nich jakiś pisma a oni je rozpatrzą albo pozytywnie albo nie firma Ferratum Finanse nie chce również zwrócić mi podpisanego weksla tłumacząc że jest to część umowy kredytowej która nie została zrealizowana. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość M.

Witam,

 ja również wpłaciłam środki na fundusz poręczeń i teraz abym uzyskała ich zwrot mówią że mam wysyłać do nich jakiś pisma a oni je rozpatrzą albo pozytywnie albo nie firma Ferratum Finanse nie chce również zwrócić mi podpisanego weksla tłumacząc że jest to część umowy kredytowej która nie została zrealizowana. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

tak jak wielu z nas ja również zostałam oszukana.

Dostałam nawet kilka dni temu pismo od nich w sprawie wykupienia weksla na kwotę 1000 zł.

Ktoś jest w takiej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Witam, tez oszukali mnie 28.11.2016. Prosze o kontakt wszystkich oszukanych,trzeba zlozyc pozew zbiorowy oraz dac to do telewizji... Mail annasikora1966@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×