Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Egena

O! To chyba coś dla mnie, najbardziej sobie cenię proste a skuteczne rozwiązania i jeszcze za pośrednictwem Plsukantor.pl można zrealizować pierwszą wymianę bez spreadu jak patrzyłam na stronę. Ciekawe czy się załapię na to, bo planuję zakup waluty dopiero pod koniec lipca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdke

Rejestrowałem się na Pluskantor.pl w ubiegłym miesiącu- jakoś w połowie sierpnia i też z tej promocji miałem okazję skorzystać- WYMIANA KOMPLETNIE BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW. Po tej transakcji dokonałem też już kolejnych, kantor wyróżnia dobra funkcjonalność i nie niej drogo, bardzo mały spread to jedyny koszt wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rekgi

Świetnie że można walutę wymieniać przez Internet. Jak z 15 lat temu mówiłem znajomym, że tak wkrótce będzie, nie chcieli mi wierzyć, a kilka lat później już pojawił się Amronet.  Długo już właśnie trzymam się tego e-kantoru, bo mam zaufanie do nich, inne pewnie też są w porządku, jednak po co miałbym zmieniać kantor jeśli z tego jestem w 100% zadowolony i szczerze mogę go polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stacjonarnie również da się bardzo tanio. Kantor Plus kojarzycie? Przy trasie A4 w wielu miejscach są, ale też w Zgorzelcu.

Zdarzyło się nam tam wymieniać nawet przy spreadzie na poziomie 0,3 grosza i to już, konkretne warunki, co nie?

A najczęściej mieli 0,5 grosza. Ogólnie - za każdym razem warunki naprawdę spoko.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość martina

Nawet przejazdem nie bywam w tej okolicy. Blisko swojego miejsca zamieszkania czy też pracy nie znalazłam żadnego kantoru z rozsądnymi kursami no i jak wiele osób teraz zainteresowałam się wymianą internetową. Często zaglądam do pluskantor.pl, spośród kantorów online z którymi miałam styczność jest najszybszy , a więc niezawodny nawet w sytuacji gdy potrzebuję waluty bardzo pilnie. Odroczony termin płatności daje mi natomiast gwarancję zarezerwowania kursu jaki jest w danej chwili nawet gdy jeszcze nie mam wplaconych do kantoru środków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość smoker

Dobre ceny w stacjonarnych kantorach to rzadkość, a w Amronet mam pewność dostępu do atrakcyjnego kursu. Na bieżąco zresztą widzę stawki na stronie. W telefonie mam mobilną wersję kantoru, czyli zawsze mam usługę w zasięgu jak i wgląd w kursy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. To znaczy tak. Ja osobiście jeszcze nic nie robiłam jeśli chodzi o wymianę walut przez internet itd. Wiele razy się nad tym zastanawiałam. Co do Amronet to jestem właśnie na ich stronie i rzeczywiście z tego co czytam, to przy wymianie euro na polskie złotówki zyskuje sie 224 zł i 93 gr. Podałam dokładna kwotę. Ja jeszcze sobie czytam opinie na temat tego kantora https://opinie.info.pl/forum/amronet/355 I rzeczywiście wiele osób pisze, ze mają korzystne kursy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mogę Ci powiedzieć, to potwierdzić to co mówisz i piszą inni. Amronet to solidny kantor, oferta fajna- szybkie przewalutowania, na tak dobrych warunkach jak w/w. Zawsze można zresztą sprawdzić i tak samo w każdej chwili skorzystać z usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adekk2

Słyszałem o amronet, ale ostatecznie zdecydowałem sie na Gieldawalut. Raczej kursy mają podobne, mimo wszystko wymiana przez internet jest wygodniejsza i co ważne korzystniejsza. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wymiana walut online to już coś totalnie powszechnego. Trzeba jednak wybierać takie kantory, które są w stanie zaoferować nam najlepsze ceny. Waluteo ma niski spread, wynosi on nieco ponad 1 grosz, a na mieście może to być kilka czy nawet kilkanaście groszy. Różnica więc jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×