Skocz do zawartości


Odpowiadanie na Home Assistance. Warto?


Opcje postu

  • Ile jest dziesięć razy dziewięć? (słownie)

Załącz pliki

   Maksymalny rozmiar pojedynczego pliku: 64MB

  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

korlif

Napisany 21 listopad 2017 - 11:20

xxxxx


heniutek

Napisany 06 listopad 2017 - 19:06

Ja mam i korzystam jak tylko mogę


Napisany 25 lipiec 2017 - 13:09

Szanowna Pani,

 

​Home Assistance to uzupełnienie ubezpieczenia o świadczenia, które w trudnej sytuacji pozwolą zminimalizować jej skutki, a także pomogą klientowi w codziennym życiu. Usługa ta to nic innego jak pomoc fachowców, np. ślusarza czy hydraulika. Wysokość składki zależy przede wszystkim od wartości ubezpieczanego mieszkania i znajdujących się w nim przedmiotów, które również zostaną objęte ochroną. Właściciel nieruchomości samodzielnie decyduje, do jakiej sumy chce chronić swoje mienie. Polisa jest więc zawsze wyceniana w odniesieniu do indywidualnych potrzeb. W praktyce oznacza to, że może kosztować zarówno kilkadziesiąt, jak i kilkaset złotych rocznie. Najprostszym sposobem na sprawdzenie ceny ubezpieczenia swojego mieszkania jest kontakt z ubezpieczycielem.

Gdyby chciała Pani porozmawiać na ten temat, podaję numer na infolinię naszej firmy: +48 22 501 61 00. Podaję także nasz adres e-mail: pomoc@compensa.pl

 

Pozdrawiam Online Expert Compensa

 
 

 


 

 

kingali

Napisany 21 lipiec 2017 - 17:06

Właśnie zakupiłam swoje pierwsze mieszkanie i zastanawiam się czy przy ubezpieczeniu warto wykupić również Home Assistance? Co to takiego i ile kosztuje?


Zobacz kompletny temat (otwiera nowe okno)